Régen avast felhasználó voltam kérni kellett emailben kódot és azzal aktivizálni aztán jól működött. Váltottam nod32 re de beengedett egy olyan trójait, hogy kinyírta az egész xp-t :S És most megint avastra térnék vissza de megváltozott az oldal... Valaki meg tudná nekem mondani hogy honnan tudom leszedni a progit és hogy hol lehet regizni rá, ha még ingyenes?
Dez: Inkompatibilitas definicioja jatekoknal: amikor fut,de csak pl. 1 fps-sel,vagy össze-vissza akadozva,irányíthatatlanul
2. K8-nál alapból mindig 200MHz az FSB. Csak tuning által lesz magasabb.
Mikor még avast!-tot használtam, hasonló jelenség többször történt velem is. Minden esetben csak az avast! újra telepítése oldotta meg a hibát. Fogalmam sincs - azóta sem tudom -, hogy mi okozhatta ezt a hibát nála. Szerintem is tedd újra fel. Lehet, hogy leszedni is nehezen fog majd menni. Legutolsó eltávolításakor fent hagyott magából négy még futó folyamatot, pedig a Revo Uninstaller-el szedtem le! Unlocker segítsége kellett még a maradékának az eltávolításához.
Az EREDET Könyve; idézetek:
„Áldott legyen az Ory. Az Ory hatalmas.”
„Ne félj az Orytól és hidd az Ory igazságát.
Van egy kis problémám az avastal!!! Jobb alsó sarokban ott van az avast ikonja de mikor rámegyek azu egérrel azt írja hogy avast!valósidejű ellenőrző:0 kiszolgáló, ebből fut 0 Amikor meg rányomok akkor meg ezt írja ki:A AAVM alrendszer RPC hibát észlelt!! Help!! mit csináljak eddig jó volt!!!Nem is tudom elindítani az avastot!!
Hát én is küzdöttem az avast!-al amikor leszedtem az utolsó alkalommal. Nekem is úgy sikerült csak, hogy egyesével kellett leállítgatnom a modulokat. Egyben nem ment.
Visszatérve a egyenkénti leállításhoz, még egy módszert megpróbálhatsz: jobb klikk a Sajátgépre a menüből kiválasztod a Kezelést. Az ablak bal listájáról katt kétszer a Szolgáltatások és kiszolgálói alkalmazások, ekkor kinyílik a lista, kattints a listáról a Szolgáltatások-ra. Onnan már egyesével letudod állítani a szolgáltatásokat, az "Avast! "-al kezdődőeket, pl. Avast! Web Scanner. Remélhetőleg ezzel így menni fog. A víruskereső miatt felesleges újból tenned a windowst. Viszont ha már újból teszed a Windowst ajánlanám a Norton Ghost-ot vagy a Hiren's Boot CD-t (azon is van Norton Ghost csak azt nem kell telepítened :) ) amivel készítesz egy mentést a particióról, így bármikor visszaállíthatod a partíciót kevesebb mint 10 percen belül, természetesen attól is függ, hogy van-e tömörítve a visszaállítás vagy nincs és, hogy mennyi adat található a partición.
Mármint mi nem frissít? A Revo? Nem baj, jó a 1.71.-es is. Ha fent van már a Revo akkor indítsd újra a számítógépet és csökkentett módban szedd le a Revoval az avastot. Ha nem sikerült feltenni akkor is csökkentett mód és Start/Minden program és innen indítva szedd le. Valahogy csak sikerülnie kell.
Nem tudom mi az amit nem enged? Tedd azt amit ARIANE javasolt Neked és telepítsd fel a REVO-t. Majd a mikor már frissítette magát az újabb verzióra (1.75 a legújabb már) és készen áll a munkára akkor indítsd el szervízüzemben (csökkentett módban) a Windows-t és úgy szedd le a Revoval az avastot. Így biztosan menni fog.
Ja ja ja! Ki kell lépni valóban egyenként a futó szolgáltatásokból, mert másképp nehéz lesz leszedni. Én is használtam régebben AVAST-ot és engem is megszivatott amikor le akartam szedni. @ARIANE megelőzött a válasszal.
Lépj ki egyesével a futó szolgáltatásaiból. Standard védelem/ Web védelem/ ... stb. Rákattintasz az avast! ikonra és választod a szolgáltatás leállítása minden egyes modulnál, arra kattintasz egymás után minden modulon. Remélem jól emlékszem még, mert már elég régen volt avast!-tom. Ezután próbáld meg eltávolítani, de ha lehet akkor egy külön programmal. És bármi mást is ezzel. REVO Uninstaller. Azért ezt javaslom, mert tud magyarul is és persze egy hasznos és jó program. Van még néhány szolgáltatása ami sokszor jól jöhet.
hi szeretném letörölni az vastot, de nem engedi, error-t ír ki s: mit csináljak? az avast ikon átvan húzva a tálcán "az AAVM alrendszer RPC hibát észlelt"
Helló. Nekem avast 4.8.1229-es verzió van. A régebbi verziójú avastomhoz leszedtem a lecenskódot hogy ne legyen demó.A 4.8.1229-es verzióhoz mi alicenskód hogy ne legyen demó? Tudnátok adni?
Asus EAH5770 512MB|AMD Athlon 4800 x2 2.5GHz|2GB 800Mhz RAM|7.1-es hangkártya!
"Nagyon jó társaság vagytok" Ez a Radeon HD Series team...
Ha figyeltél volna írtam hogy én az ingyeneset használom és az mellett ott kel ülni. Azt nem tudom a fizetős írtt e magától. Csináld boot keresésnek akkor az ingyenes mellett se kell ott ülni csak az első találatkor kell neki megmondani mit tegyen .
na tökmindegy! Inkább ha tudsz abban segíts hogy hol tudom (ha tudom) beállítani azt hogy ha valami vírust talál akkor autómatikusan cselekedjen, mint a nod32-ben. Mert pl 500 gigát mire leellenőriz addig legalább elmehetek valahova vagy mittudomén csak ne kelljen ott ülni elötte. Előre isköszi.
De minek 1500 nap ?!!! Legalább azt használjuk már tisztességesen becsületesen amit lehet és az avastot lehet mert lényeges dolgokban nem külömbözik a fizetős az ingyenestől. tiszta hülyeség 1500 napér krekkelni LEGÁLISAN kapsz egy kódot 1 évre ami ha lejár lehet újjat kérni.... Az meg természetes hogy jobb a 4.8-at mert újjab...
Nem az AVAST! mellé kell feltenni egy TŰ-FA-LAT!: hanem a számítógépre telepített antivírus szoftver mellé!!! Különbség! Lényegtelen, hogy hogyan hívják.
akkor 1500 napig érvényes a licens. Érdemes felrakni a 4.8-at? vagy elég a 4.7? az újabb eléggé megfogta agépet de nem tudom amjd még megnézem mert nem sokáig volt fenn. Előre is köszi
nekem tört reges van. abban sem? De akkor ott kell ülni mellette még leellenőrzi az 500gb-ot? hátha kell kattintani? Am a 4.8 nagyon megfogta a gépet de a 4.7 nem. Most kaptam egy vírust a nod az nem frissít szal szarban vagyok.(ja és Pro változat)
Heló! Az avast 4.8 pro-ban belehett állítani úgy mint a nod 32-ben azt ha talál valamit autómatikusan cselekedjen? Szóval ne kelljen mellette űlni és kattintani ha véletlen talál valamit? Előre is köszi
nekem a comodo van fenn ingyenes és sokáig a legbiztonságosabb volt asszem már lenyomta az Agnitum . De még így is a top 3 ba van. A legújabb 3-as verzió nincs magyarul sajnos csdak a régi 2.4-es- De jó még az agnitum is abból gondolom a legujabb is magyar. de az meg fizetős vagy fel khm...
"Nem az nyer akinek a leggyorsabb kocsija van, hanem az aki nem akar vesziteni" Dale Earnhardt
"ne légy gonosz!"
Semmi értelme ebbe belekezdened a pontos elérhetőséget csak a szolgáltató tudja ők meg még a rendőrségnek is csak akkor adhatják ki ha nyomós okkal kérik (eljárás ilyesmi) szóval te tuti nem tudod meg.
Én volt hogy ezer támadást kaptam egy helyről egy nap.... ez a net (ha mindenki minden támadásnak ki akarná deríteni a helyét...)
Egyébként sztem sűrgősen kezdj el az avast hálózat védelme helyett v-mi komolyabbat használni mer egy hacker ellen szvsz annyít ér mint a golyóálló mellény egy komolyabb géppuska ellen....
A Avast hálózatvédelmi modulja már vagy 10* megfogta u. arról az ip ről jövő támadási kísérletet! Az op-t elmentette. A kérdésem, h tudok-e valamit kezdeni vele, v kideríthető-e , h földrajzilag honnan jött a támadás?
"Érezd mikor vagy gyenge, tudd mikor vagy penge, ha valamiért küzdeni kell, magaddal szállj szembe!"
Steam acc:Rotcsa
log fájlt ne küldözgess nekik ismeretlen vírusokról sztem a hajukra kenhetik. magáról a fertőzésről kell egy példány amivel ugye tudnak is ketdeni v-mit.
Ezen mit nem értesz? Minden vírus egyik írtó se ismer fel a trójaihoz meg külön írtó kell elvileg... amúgy érdekes helyeken járhatsz ha trójaiakat szedel össze
"aza baj nemtom mit irt ki rá névnek,nem tudom igy elküldeni-ha lehetséges-nekik." pontosítanád?
Igaz amit mondasz még régen én is láttam ilyen lehetőséget csak nem tom hol. Ezér van ez a funkció ha olyat talál amit nem ismer el kell küldeni elemzésre.
én azt nem értem,hogy marhajo ez az avast okés. szol ha jönne be valami,meg minden,de van pár trojai (a windows volume information mappába eszik be magukat nálam),amikre nem jelez.
Tegnap este elinditottam kiváncsi voltam van-e valami,és volt:P aza baj nemtom mit irt ki rá névnek,nem tudom igy elküldeni-ha lehetséges-nekik. Szoval,van-e valami log fájl amiben benne vannak mit kapott el eddig avast,dátummal stbstb?
Elindítod az Avastot a startmenüből, a program menüjéből kiválasztod a Vírus karantént. A bal listáról kattints a Felhasználói fájlokra, majd húzd be az autorun.inf filet; onnan már eltudod küldeni, remélem ... nálam nem tudom, talán még valamit be kell álítani, nem tudtam küldeni. :( Szuper lenne, ha az avast tudná érzékelni ezt az autorun.inf-es vírust, mindegyikünk megkönnyebbülhetne. :)
A fórumban portálunk látogatói kapnak lehetőséget véleményük kifejezésére. Az itt megjelenő vélemények regisztrált látogatóink magánvéleménye, és nem tükrözik az SG.hu Hírmagazin szerkesztőségének álláspontját.