Most nem azért foxikám, de én nem is arcoskodom a 920 effemre... Amiből mellesleg hiányzik 1k csata mert az eff kalkulátorok nem számolják bele a beta shermant...
"Teszted alapján nincsenek gondjaid az alkohollal. Az ivás számodra átlagos tevékenység, nem ragaszkodsz hozzá, de nem is veted meg adott esetben" ahahahah
Nem vitte be egyszer se. Typeal voltam végig meg még a NH3CL is. ennyire hülyének ne nézzen senki hogy 0,46 os pontossággal meg 175 ös pennel megyek bajnokba.
Az meg még ráadás itt is hogy jókat lehet röhögni azon hogy beszélsz a másikkal, milyen válaszokat adogatsz.
Respect meg peace mi? Érdek meg nyomor ami miatt még mindig tévhitbe vagy hogy európát végigverő klánt raksz össze 800 meg 600 effis babuinokból. Én 14 000 csatával egymagam max 20 nap klánozással jobb statot rakok össze mint te 20 000 csatával. Ilyenek veztnek......
"Teszted alapján nincsenek gondjaid az alkohollal. Az ivás számodra átlagos tevékenység, nem ragaszkodsz hozzá, de nem is veted meg adott esetben" ahahahah
"Teszted alapján nincsenek gondjaid az alkohollal. Az ivás számodra átlagos tevékenység, nem ragaszkodsz hozzá, de nem is veted meg adott esetben" ahahahah
Befejezhetnétek az offolást. Menjetek fel a HPTS TS-re és tárgyaljátok meg ott.
"Szemem a pályán oda teszem a vasat nem szarozok tudok lőni, célpontot kikeresem aztán megszórom. Itt jön képbe a tehetség" by Matyashun
"The only good arty is a dead arty"
A mi mindennapjaink jól telnek. lowtier CWt toljuk, mindkét csapatunk tovább jutott a következő körben a T3 kupán (ez ugye 2 win / csapat). A T8 csapatok már formálódnak.
Más is megmondja a tutit nem csak én. Csak én most fenyegetés vagyok mert kiteregetem mi megy klánon belül. Elég az ha egy oldalon kilistázod hágy 1000 effi alatti ember van a klánba és kis logikával rájöhetsz hogy milyenek a mindennapok.
"Teszted alapján nincsenek gondjaid az alkohollal. Az ivás számodra átlagos tevékenység, nem ragaszkodsz hozzá, de nem is veted meg adott esetben" ahahahah
Nincs értelme pontról pontra szétcincálni a hozzászólásodat, inkább próbálok konstruktív lenni: a VTEPS-et és a TEAM-et próbáld meg, mindkét klán tele van ügyes játékosokkal, sikeresek is, és a feltételek talán nem annyira szigorúak, mint a top klánoknál. Esetleg 0T3P kollégát kérdezd meg, mintha ők is keresnének játékosokat (szintén jók).
"Teszted alapján nincsenek gondjaid az alkohollal. Az ivás számodra átlagos tevékenység, nem ragaszkodsz hozzá, de nem is veted meg adott esetben" ahahahah
És emiatt nem is szárnyal a hazai gazdaság... Mert a 200 Jóska, és Pista helye már biztos a cégnél, míg az 1000, neadjisten 1500 effys (wn7) meg le van nézve, mert jól csinálná a dolgát. (Ellentétben rush-al)
Offoljam magam mert kiderülnek a turpisságok hogy nem én vagyok a sáros. Megint megy az 5v1 es oltás, olcsuk hülyére meg magyarázzuk meg neki ami nem is úgy volt. Szivesen felmegyek bárkit TS re azt gatyába rázom mi hogy volt.
"Teszted alapján nincsenek gondjaid az alkohollal. Az ivás számodra átlagos tevékenység, nem ragaszkodsz hozzá, de nem is veted meg adott esetben" ahahahah
Még mindig nem SPG-ről beszélek. Arról beszélek amikor tankkal lősz és látod ahogy repül a célpont felé a lövésed. Ha sok fajta tankkal játszol akkor mindnek különböző lehet a lövedék sebessége, és a tracer segít az első lövés után korrigálni. Tudni fogod hogy mennyire kell elé célozni.
Offold magad, téma lezárva. És ezt szerintem több fórumtárs nevében mondom. Nyomtam rád egy minuszt, nem mintha már nem lennél eléggé mélyen ahhoz, hogy szinte senki ne lássa a hozzászólásaidat egyből.
Nem kezdek flamelni, de megint csak a hozzáértésed mutatja, hogy 2 hozzászólásban 2 féleképp szarul irtad le, hogy Abbey. Menj randomozni, sok sikert kivánunk a TOP klánod meglapitásához.
Szerintem el vagy picit tévedve, nem te teszel szívességet egy klánnak mikor csatlakozol hozzájuk. Ez talán, mondom TALÁN még így is lehetne, ha valami 2500 effes emberke lennél, de így... Próbálj meg a melóhelyen első héten bemenni a főnökhöz, és fikázni a vezetési módszereit, meg hogy miért nem rugdossa ki hülye Jóskát és hülye Pistát, aztán meglátjuk a végére érsz-e a mondókádnak mielőtt úgy kirúgnak, mint macskát kakilni.
"Teszted alapján nincsenek gondjaid az alkohollal. Az ivás számodra átlagos tevékenység, nem ragaszkodsz hozzá, de nem is veted meg adott esetben" ahahahah
"Az eddig randomhoz szokott embereket csapattá kell formálni, és ez nem megy sehol egyik napról a másikra."
Minden klán ezzel jon. Nem akarok egy klánt se becsmérelni. Van az egyik ami elvár 1100 as effit meg 2 tier 10 est garázsba. Én tudom melyik. Voltam ott októberbe akkor 1500 at sebzett klántárs a csapatba. Ó hát elődorúl tier 6 os artyba ül 6 tier még mindig nem volt neki elég hogy megtanuljon egy alapszabályt. Ott is kb 5 napot voltam először az alatt az 5 nap alatt volt még olyan hogy CW megint besebzte saját társát az arty majd negyed órát hallgattam a vitát TS en hogy fordult elő.Jó kiléptem. kb 3 hónapja voltam ott megint? Első nap mi volt egyhitelt engem az arty mikor 1v1 egyeztem meddel egy heavy ellen. Hol is tartunk? Adok esélyt eleget. Mondok másikat ahol utoljára voltam ott felvételnél eleve kértem hogy nem e lehetne apni az alkalmon hogy ha már új akkor ne vegyünk fel minden jött mentet. 5 nap után ott is mi volt? mindig a kezdőkkel foglalkozzunk hisz úgy vettek ide is fel hogy lesz minimális elvárás. Konkrétan 2000 csatá emberkét kérdeztem tegnap előtt egyik csatornán minek van ott? Hallgatott int a sír.
"(IS-3 helyett IS-6-ot hoztál századba, mert pénzt akartál farmolni, nem érdekelt, hogy gyengíted a csapatot; CW-n prémlőszert használunk, te AP-t töltesz #234108). Neked nem való a CW, mert nem vagy csapatjátékos."
Nem zavar hogy bajnok századba végig TYPE al voltam és akkor nem volt sebzésem ha egy komplett IS3 fornt jött ellenem? Végig 1000 alatt nem volt sebzésem. Még kritizáltam is minek van még 2 scout ha nem derít fel és nem szerez spott dmg et. Nem volt rá válasz.Nem mondtam egy szóval se hogy farmolni akarok csak engem úgy vettek fel hogy CW és nem fogok elbaszni 5 millát hogy tologassam IS3 at mikor 2 nap játék választott el attól hogy IS7 et megvegyem azt több tankja legyen CW n a klánnak.Ezt csak NH3CL állítota csak.Gondolom faszán kitárgyaltátok mit csináltam úgy hogy ott se vagyok a jelenlévők közt.Tudod szivesen elbeszélgettem volna a parancsnokkal de mint mondtam megjártam már 7 klánt nem fogok megint ebbe a hibába esni hogy teli kell rakni az egész klánt kezdőkkel meg noobokkal hogy legyen chip CW n azt ha bukjuk sorra a CW ket meg konkrétan akkor nyerünk ha 1 tank jön 15 ünk ellen akkor az nem érdekes.Még én kedveztem nekik nem ők nekem. EZT PEDIG KIHANGSÚLYOZOM. CW n végig T62A val voltam sztem keversz valakivel. 30 db prémlőszer, prém porraloltó is volt a tankon. Azt hiszem én csináltam mindig a nehezét EBBAY en várba hogy derítsek fel ellent meg menjek 1v1 ezni medekkel míg mások bújkáltak arty safebe meg várták az ellent hogy támadjon.
Meséljek olyanokat hogy beszéltek a parancsnokkal meg hogy lépkedett ki be a TS szobából mert nem tudta hogy visszaszóljon vagy ne azoknak akik úgy beszélnek vele mint a kutyával? Ezek ott voltak és nem okoskodtam direkt mert nem én vagyok a parancsnok. Meséljek még olyan szitukat hogy dózeroltak el sorra bajnok századba úgy hogy én a legszarabb helyeztbe is sebeztem 600 at vagy 800 at míg más stock IS3 al kopogtatta az ellen IS3 át mert nem tudja hol kell lőni? Vagy mikor felderítettem az ellen 10 tankját egyszerre kb és mikor kilőttek le se szarták hogy menni kéne oda ahol voltam? Válasz rush meghalt nem kéne odamenni? konkrétan akkor tudtunk nyerni ha olyan csapat jött ellenünk akik ISU 152 vel ugratva levegőbe lövöldöztek vagy segghülyék voltak?
Próbálom nem nagyképűen írni. Sztem ezt normális ember napi 3 órába nem akarja elviselni úgy hogy közbe folyamat költi a klánra a kreditet. Ja és még én voltam az aki 1v1 ezett másik T62A val azt sértetlenül jöttem ki a harcból meg lövöldözgettem 20 000- 30 000 eket gyakorlóba míg más forgatta a tornyát mert klánba akar lenni de azt se tudja mi az a parancs vagy nem érti amit mondanak neki.
"Teszted alapján nincsenek gondjaid az alkohollal. Az ivás számodra átlagos tevékenység, nem ragaszkodsz hozzá, de nem is veted meg adott esetben" ahahahah
Nono! Azért ha valamit megmutatott a warchief cheat pack, akkor az az, hogy a sima tankokkal is lehet úgy lőni, mint az artykkal. :D Tehát elviekben vissza tudnál te is lőni az artykra.
fél óra mire feltelepíti kb.... amilyen szar a WG :D aztán írok h mi a franc van... van-e szeró
"Teszted alapján nincsenek gondjaid az alkohollal. Az ivás számodra átlagos tevékenység, nem ragaszkodsz hozzá, de nem is veted meg adott esetben" ahahahah
"Teszted alapján nincsenek gondjaid az alkohollal. Az ivás számodra átlagos tevékenység, nem ragaszkodsz hozzá, de nem is veted meg adott esetben" ahahahah
erre van a gyakorló. Az eddig randomhoz szokott embereket csapattá kell formálni, és ez nem megy sehol egyik napról a másikra. Türelem és kitartás kell hozzá mindenki részéről, ezek belőled hiányoztak. Ritka az olyan klán, amelyik az alakulásától számítva a hatodik napon már sorra nyeri a selejtezőket és területért játszik, mindezt úgy, hogy a játékosok 90%-nak nem volt előtte CW tapasztalata. Én büszke vagyok rá, hogy ebben a klánban játszom, és -ellentétben veled- követem az utasításokat (IS-3 helyett IS-6-ot hoztál századba, mert pénzt akartál farmolni, nem érdekelt, hogy gyengíted a csapatot; CW-n prémlőszert használunk, te AP-t töltesz #234108). Neked nem való a CW, mert nem vagy csapatjátékos. Ez kizárólag a saját véleményem, kérlek ne vedd támadásnak. Béke. Black_Sheep_01
105 Caliber (mm) 3-3,87 Rate of fire (rounds/min) 53/104/64 Average penetration (mm) 410/350/350 Average damage 0,72-0,76 Accuracy at 100m (m) 5,5-6 Aiming time (sec)
Francia variáns
105 mm leFH18 L28
105 Caliber (mm) 6,45 Rate of fire (rounds/min) 53/150/64 Average penetration (mm) 410/350/350 Average damage 0,49 Accuracy at 100m (m) 5,1 Aiming time (sec)
"Teszted alapján nincsenek gondjaid az alkohollal. Az ivás számodra átlagos tevékenység, nem ragaszkodsz hozzá, de nem is veted meg adott esetben" ahahahah
Sziasztok. Nemrég kezdtem el játszani. Nézegetem az oktató videókat és találtam olyat ahol a hang nyelvezete is magyar. Nekem csak a felirat az. Hogyan tudom magyarosítani az egészet?
"Teszted alapján nincsenek gondjaid az alkohollal. Az ivás számodra átlagos tevékenység, nem ragaszkodsz hozzá, de nem is veted meg adott esetben" ahahahah
"Teszted alapján nincsenek gondjaid az alkohollal. Az ivás számodra átlagos tevékenység, nem ragaszkodsz hozzá, de nem is veted meg adott esetben" ahahahah
Maradok randomba nem izgat, már megszoktam pár nap és 4. tier 10 em is meglesz utána meg indulok ST1 el IS4 ért azt 5. Utána6. :) jó kis soviet mélygarázsom lesz.
És mit gondolsz arról hogy élvezi e azt valaki hogy kötelezően 3 órát elcseszni értetlen emberekre meg alkalmatlan tankokkal foglalkozni úgy hogy semmi értelme? Vagy úgy beszéltek a társaid veled mint a kutyával? Uccsó este mikor ez történt akkor döntöttem így hogy ilyen klánba ahol semmi tisztelete nincs a parancsnoknak akkor inkább lépek. Ezek az emberek nélkül kurva jó klán lenne. Nem nyalás de eddig a 7 klánból legnormálisabb parancsnokokkal találkoztam eddig. Gondolhatod hogy XANAX vagy kilépek inkább.
Sajnos azt is tudom hogy ezek a gyengék nem lesznek kirugva sacc per kb 2 hónapon belül, nekem meg ehet nincs kedvem. pár napon belül 4. tier 10 a garázsba ez sokkal hasznosabb mint szerencsétlenkedni.
"Teszted alapján nincsenek gondjaid az alkohollal. Az ivás számodra átlagos tevékenység, nem ragaszkodsz hozzá, de nem is veted meg adott esetben" ahahahah
yo ez a 8.6 amit tegnap szedtem le.... feltelepítette és ugyanúgy tölti le a 4.9gb-ot.... na mindegy, legalább gyors 1gb pikk pakk lejött
"Teszted alapján nincsenek gondjaid az alkohollal. Az ivás számodra átlagos tevékenység, nem ragaszkodsz hozzá, de nem is veted meg adott esetben" ahahahah
De most a HUNS-al pl az volt a baj, hogy magas az elvárás, ezekkel az, hogy alacsony a színvonal. Kompromisszumkészség nélkül nem lesz klánod. Vagy megelégszel a kezdőkkel, vagy megpróbálsz lépést tartani a vérpistákkal (már ha egyéltalán bevesznek). Olyan klánt, ahol mindenki 1000 effi körül mozog, nem nagyon fogsz találni, vagy fogsz, három főset.
Peace meg minden respect, de nem fogsz klánt találni, ha mégis, nem fogsz beilleszkedni. Antiklán ember vagy sajnos. Persze megvolt hozzá az arcod is, csak senki sem értette, hogy 1000 körüli effre miért van akkora arcod mint szakesznak.
De továbbra is fenntartom, hogy respect meg peace.
LEgjobban az tetszett míg ott voltam hogy parancsnok felküld Abbe en várba T62A val egy másik T62A ellen azt prémlőszer használat nélkül 1v1 be sértetlenül jöttem ki a várból. Még én szóltam hogy tedd már fel a láncod TESSA. xD
A fórumban portálunk látogatói kapnak lehetőséget véleményük kifejezésére. Az itt megjelenő vélemények regisztrált látogatóink magánvéleménye, és nem tükrözik az SG.hu Hírmagazin szerkesztőségének álláspontját.