te agyonátoperált nem mondtam neked hogy szakadva vezettem és szakadva lőtttem bkkerrr....... éted- e vágod? én engem nem érdekel astat az is feltünt mikor van prémem hírtelen jönnek a az érmek am esterlövész emg ilyenek ha nincs meg allig:) ez is kivan találva én a papírnak sosem ülök fel az nem agyar sok mindent meg valaki eleve úgy kezdi a játékot hogy simán megy minden a gépén valaki nem ezt a nagypn fontos dologt vedd bele a firkálásodba! és még annyit hogy amit te nézel anank töb mint a flee a PZ4 típusú tank eredménye z ront be legfőképp mivel azzal csak SZÓRAKOZOK >****** leszarom érted gyere 1vs 1 ben legyen nagy szád: ) kicsihuszár
Hagyjátok má! szegényt, azért nincs sok killje, mert mindig ellövik elöle miután lesebezte 1%-ra :D
A Hit Ratio meg azért szar, mert sokat nyomta LOLTraktorra, 5-ös sorozatlövön Malinovka túloldalára, aztán az leszívta a találati arányt, mert csak 1 talált be, de az nagyon :D
Oké, akkor lássuk: Tehát lenyomtál eddig 5842 csatát, ezek alatt pedig 1770 killt csináltál. Jóindulatúan kerekítve 6000 csatából csináltál 2000 killt. Ez azt jelenti, hogy három csatánként sikerül kilőnöd egy ellenséges tankot. (valójában nem is egy egész tankot, mert kerekítettünk, nem éred el az egy kilőtt tankot három csata alatt) Találati arányod 30%.
ÉN, aki egy átlagos játékosnak tartom magam, 3040 csata alatt csináltam 2973 killt, tehát lassan elérem az egy kill/csata szintet. Találati arányom 62%.
Gunslinger, aki egy jó játékos, 7228 csata alatt csinált 9074 killt, tehát kábé 1,3 killt csinál egy csata alatt. Találati aránya 76%.
Mindezek után biztos vagy benne, hogy te, aki átlagosan három csata alatt csinálsz egyetlen killt, és három leadott lövésedből csak egy talál be, te vagy az akinek ki kell oktatnia a fórum közösségét erről a játékról, meg hogy hogyan kell ezt játszani? Hiszen a számok alapján te egy roppant gyenge játékos vagy.
Na ez gyorsan ment, épp ma reggel aláztak szarrá az E75-ösök két meccsen is. Meg is érdemlik nehogymár a T34-es 105-öse ne vigye át őket. (Szerintem az így se fogja.) A legjobban azt szeretem ha lyukat lövök rájuk és a következő lövésem befoltozza a lyukat ha sikerül pontosan céloznom.
CWn most az a divat hogy van 1-2 maus védekezésre, 2-3 arty ( mind a 3 nemzetét szoktam látni úgyhogy fogalmam sincs melyik a jó ) a maradék egy csomó E-100. Max 1-2 IS-7, meg 1 T9 med scoutra.
Tegnap mentem 2 kört KV-3mmal, TOP tankként egyszer Malinovka, egyszer El Halluff. Mindkettön artymentes map, megjelent az arcomon a gonosz vigyor: ma itten hentesmunka lesz! Malinovkán kezdésnél bemondom, hogy megyek a dombra, én ugyan nem fogok kempelni a házak között. Jött is velem 3 med, egészen addig amíg meg nem jelent a dombon 2 VK3001P, meg az elöörs T-28. Erre a medek visszafordultak! Meg elbújtak a bokrosban, én meg ott álltam egyedül ész szívtam mint a here, löni alig tudtam annyira dobálta a tankot az ellen meggymagköpködése. Kilöttem a T28-at, meg lesebeztem a rejtözködö VK-kat, mikor megjelent alulról egy KV a hosszú ágyúval aztán befellegzett. 25 lövést bírtam, míg a többiek ott nézték a tüzijátékot a bokorban.
El Halluff ugyanez, csak akkor a dombról lestek, egy Wolverine meg a domb mögül nézte, ahogy megint 4-en osztanak engem.. Kedvencem volt, hogy egy Lee-t 1%-ra löttem.. gondoltam csak kiszedi a hülye Wolverine, de ott kushadt a bokor mögött. 2x pattantam a VK 3601 tornyáról.. Akkor 20 lövésig bírtam..
Aztán átváltottam én is VK-ra, hogy kigrindeljem a 8.8cm-es ágyút.. akkor lesz nemulass :)
na ki a király :) én élvezem , látom ti is, gabika igen én vagyok az aki vagyok a linken**** fasza mi * amúgy tényleg nem kamu már leírta párszor és igen tudok ha kell szemem a pályán oda teszem a vasat nem szarozok tudok lőni* célpontot kikeresem aztán megszórom**** úgy megy mitn karikacspás ja am meg textúrának köszönhetem a JOBBIKOLÁST nem fps az eddig is megvolt a gépen csak nem a játékban*:) na de komolyra fordítva a szót alábbi hozzászólomnak ha tényleg lenerfelik az e75-t akkor az nagyon nem jó. ennyit tudtam hozzászólni a témához, ennyire telik tőllem. de figyeljétek ki én egy lenerftelős e75 el is kiszedek minden ellenszegülőt*:)itt jön képbe a tehetség*
.☩.(‡)`·._.·.☠-matyashun-☠.·._.·´(‡).☩.
Szemem a pályán oda teszem a vasat, nem szarozok tudok lőni, célpontot kikeresem aztán megszórom.
You've made my Day "...hallgatok olyan ember tanácsára aki úgy ért el eredményeket hogy fasza gépe van meg netje , úgy könnyű célozni bakker ilyenektől tanács nem kell! ""
BAZZZ:))))) lehetnél politikus simán:))) ekkora sötétséget már meg ne haragudj de nem szédülsz a betonon?
Bazz annak akinek jo autoja van ugy konnyu gyorsan menni de en itt rohadok a trabantban es ez a nagy dolog am hogy a trabival megyek 60km/h ez a tuti....
LOL LOL LOL:))
mondjuk az eleje is utos, legyurok barkit, en vagyok az isten mert vegre elertem a 30fpst:)))
Will you do something about the E-75 front hull armour? It’s almost impossible to hit it with a 260mm penetration gun even though the armour is only 160mm.
Not just yet, but we will.
Hát ez csodálatos! Szóval lenerfelik a frontját mert valamelyik idióta orosz tankos panaszkodik hogy a mighty orosz ágyújával ( ami egyébként a legnagyobbat átütő T9 heavy ágyú ) nem képes átütni a frontját az E-75nek ami effektív 249mmert véd. Az ne zavarja hogy szemből a lower hull a tank 1/3ad része, azt kéne lőni...
Annyit mondok, hogy 1v1 es húzásnál tuti, hogy nincs különbség, mivel saját kezűleg teszteltem le tegnap és még 1% nyi különbség se jött ki az egész húzás alatt.
.. magyarázd már meg a hülyeségedet bazz .. legalább azt ne vezesd már félre, aki még csak most kezd bele a játékba, és ide jön olvasgatni. gyorsabb a cap a zászlónál?! .. akár így is lehetne, adna egy kis pluszt a játékba, de NEM ÍGY VAN. javaslom, dobd ki a stopperedet.
1_Man_Showt is én győztem le 7 csatából 5x is hanem többször , legyűrök bárkit aki azonos tierű tankal jön ellenem! Ez nem kamu! Akkor mondtátok hogy nem tudok játszani mikor úgy akadtam mint a háborodás de már nem akadok simán megy a játék most már kvittek vagyuk, amúgy is nem hallgatok olyan ember tanácsára aki úgy ért el eredményeket hogy fasza gépe van meg netje , úgy könnyű célozni bakker ilyenektől tanács nem kell! Én tudom milyen az hogy szar körülmények közt játszani , tudom most már hála azt is hogy milyen jó körülmények közt ez a nem mindegy apafejek! Mondtam aki akar egy két pofont tőllem azt szívesem lezúzom. CSAk a kamuzást hagyátok ki a fórumból ennyit kérek!
.☩.(‡)`·._.·.☠-matyashun-☠.·._.·´(‡).☩.
Szemem a pályán oda teszem a vasat, nem szarozok tudok lőni, célpontot kikeresem aztán megszórom.
hát pedig ez igaz ti vagytok bénák hogy nem tudjátok megcsinállni, no comment! láma em eg 400 meccsenként tudsz egyedül foglalni, lol azért gondolj bele nem kell minden csatában elölre indulni bakker én mondjam hogyan játsz? én minden 10.csatán egyedül foglalok aztán jönnek a többiek utánnam az megint más kérdés hogy sikerül -e. de többnyire igen. Azért mondtátok ezt mert lehet ti elsem éritek a célt hogy foglalhassatok, nem igaz hogy nem veszitek észre O-o wiccccccccesek vagytok. Az hogy ha valaki nem tud számolni az az ő baja a hír igaz és kész én Így csinálom.
hellokitty ne magyarázz gyere játszuk le aztán meglátod. dumálni könnyű-- utóbbi válaszra : igen matyas *
.☩.(‡)`·._.·.☠-matyashun-☠.·._.·´(‡).☩.
Szemem a pályán oda teszem a vasat, nem szarozok tudok lőni, célpontot kikeresem aztán megszórom.
Ismét kikapom a remek csapattársakat, most is úgy indult a csata h először kilépett a mausunk, majd egy vk45b is, pedig csak 1 arty volt oldalanként. Hát persze h kikaptunk mint a szar.
"apparently Russian profanity filter has a bug, where "Dragon's ridge" is registered as a vulgar word"
MEDALZ! noobs ლ(ಠ益ಠლ
Kipróbáltuk. Teljesen egyszerre kezdődött, én a zászló tövében álltam, haver a legszélén teljes húzás alatt egyszer sem volt különbség. Szóval myth busted. (te vagy matyas am ?)
Amúgy kiváncsi lennék hogy mérted le... összesen 5 invadered van (egyedüli foglalás victoryval ugye alapból hozza, azt írtad akkor látszik igazán), ez kb 1100 meccsenként 1. Namost nehezen tudom elképzelni hogy miután meghallottad ezt a "pletykát", sikerült kivárni azt a pár száz meccset hogy elvégezhesd a méréseidet.
De mondom: írd be hogy mérted és mik az eredmények, azt meglátjuk. Nekem is várni kell átlagosan 400 meccset hogy egyedül cappeljek :)
Amúgy keresgélek a fórumokon, és olyat írnak, hogy a cappelés sebesége max 3 tankig nő. Tehát afelett már nem, ergó 3 tank ugyanolyan sebességgel cappel mint 4 vagy több.
Nem lehet hogy ez kavard be neked? Mert könnyen hihetted azt, hogy a 3 tankkal azért cappeltek ugyanolyan gyorsan mint az ellen több mint 3-al, mert közelebb vagytok a zászlóhoz...
látszik hogy egyedül még sosem foglaltál bázist vagy ha igen akkor erre a részletre nem figyeltél. én azt nem értem csupán hogy mikor foglalás van én automatiuksan középre megyek minél közelebb ha lehet a zászlóhoz mert megéri gyorsabban számol,. ezt már kiveséztem walaky-vel is régen és ő is így látta a dolgot. úgy tűnik sokan leragadnak a lövöldözésnél és nem figyelnek a részletekre.
.☩.(‡)`·._.·.☠-matyashun-☠.·._.·´(‡).☩.
Szemem a pályán oda teszem a vasat, nem szarozok tudok lőni, célpontot kikeresem aztán megszórom.
Rengetegszer volt olyan, hogy 1-1 vagy 2-2 ember húzta a zászlókat mindkét oldalon, és egyből lehetett látni hogy a foglalás sebessége azonos, tehát az számít ki kezdte előbb.
ISTEN király ez KT! KIRÁLYTIGRISSEL mentem és megint a 8. tierel legfelűlre dobott be* ellenségnél volt egy lőwe kiszedtem harcban ő rámlőtt de lepattant*** aztán jött a kv5 haverja szép sorban kiszedtem őt is ő rámlőtt hát nem lepattant:) 45- fok*
imádnivaló aztán bepróbálkozott egy hummel is d képzelhetitek mi lett belőlle, egy lövés volt szemből neki is kampec* háháhá mondja még valaki hogy rossz a KT csak rossz kezekben rossz! jóban KIRÁLYCSÁSZÁR! még annyit ha foglaláskor ha láttok tankot aki nem fedezék híján megy a ellenséges kör szélére szóljatok már rá hogy spurizzon a zászlóhoz mert minél közelebb van a zászlóhoz annál gyorsabban pereg a számláló! aki nem hiszi próbálja ki ,köztudottnak kellene lennie.
.☩.(‡)`·._.·.☠-matyashun-☠.·._.·´(‡).☩.
Szemem a pályán oda teszem a vasat, nem szarozok tudok lőni, célpontot kikeresem aztán megszórom.
Ram helyett fejleszd ki maxra a SU-85-öt. Valami eszméletlen gép. A KV ágyúja van rajta, csak éppen nem látni mérföldekről, mint a KV-t és negyedakkora célfelületet nyújt.
Én úgy használom, hogy a legénységnek már 75%-on van az álcázás képessége, és valami döbbenetes. Lazán lövök vele úgy több tankra (107essel!!), hogy az álca miatt egyszerűen nem látják hol vagyok. Elkezdem lőni az egyiket, továbbra sem lát. Kilövöm, jön a következő, az se lát. Namost ez már egy sima TD-nél is durva hatás, de ha az ember mindezt az über 107-essel vezeti elő, az eredmény valami eszméletlen. Legjobb pillanataimban már 8-9 killes csatákat is mentem vele. És nem kell a bokorban sunyítani vele, nyugodtan lehet támadni a második vonalban.
Nagyon durva az, amikor a szinte biztosan vesztes csatát az ember egy kicsi SU-85el megfordítja, majd megnyeri. Az ellenfél meg csak pillog, hogy most akkor mi a franc történt itt, légitámadás? :D
Inkább szimpla network hiba lehet, csuklott egyet a szolgáltatója. Mert ha a hardvere lenne kevés, állandóan jönne, nem csak pont azon a meccsen ahol arathatna ;)
textúra gondod is lehet ami teljesen független az fps szintedtől"! ez az amit a ruszkik nem jól írtak meg de lehet rajta javítani úgy is hogy szinte semmi hátrány nem veszel észre optikailag utánna"
Isten lenézett rám ma. IS-el elindulok napi win-t szedni, nézem top tank vagyok, velem még egy IS ellenél értelmes heavy csak egy tigris, na mondom király. Megindulok szépen ahogy kell. Valaki spottol egy t20 at, becélzom, bár kicsit néztem, hogy mintha laggolna a csávó, de sebaj becéloztam lövök, nézem nem tároz az agyú, mennék hátra semmi, előre semmi, nézem 999 ping. Kifagyok visszajövök kb fél perc volt és halott voltam és természetesen ez volt a napi win a 3x-os szorzóval....
Most T-54, IS-3, Panther, Ferdi grind megy párhuzamosan, prémiummal eddig plusszosan. Max. 2-3 hét és meglesz az IS-4, na akkor elgondolkozom egy prémium tankon, talán lesz karácsonykor valami akció. A world of warplanes-re akartam legközelebb költeni, de mire az elkészül...
Ez tény, nekem a bétában megvolt és prémiummal se volt egyszerű fenntartani a magas lőszerár miatt. Marha jól mutattak az 50-60k-s körök csak volt rá javítással 40-50k rezsi.
A fórumban portálunk látogatói kapnak lehetőséget véleményük kifejezésére. Az itt megjelenő vélemények regisztrált látogatóink magánvéleménye, és nem tükrözik az SG.hu Hírmagazin szerkesztőségének álláspontját.