![]() |
| |
| Főoldal | IT/Tech | Tudomány | Játék | Mobil | Digicam | Film | Letöltés | Tárhely |
Szolgáltatások További cikkek Kiemelt cikkek |
Leértékelték a RIM táblagépét
2011. november 23. 18:57, szerda
A Research In Motion (RIM) szeretné felpörgetni a Blackberry PlayBook táblagépek eladását. A tengerentúlon akciót hirdettek, a készülékek most a listaárhoz képest jelentős kedvezménnyel kaphatók.
Alighanem hasonló sikerre számít a Research In Motion is, amely a Twitteren jelentette be, hogy a 7 collos táblagépét a listaárhoz képest jelentős kedvezménnyel teszi elérhetővé az Egyesült Államokban és Kanadában. Az USA-ban a Blackberry PlayBook 16 gigabájtos változata eddig 499 dollárba került. Az új akciós ár ennél a modellnél 349 dollár, míg a 32 gigabájtos változat 599 dollár helyett 399 dollárba, a 64 gigabájtos pedig 699 dollár helyett 499 dollárba kerül. Az akcióban számos egyesült államokbeli és kanadai kereskedő vesz részt.
A RIM-nek nem ez az első ilyen kampánya, a cég már október vége óta azzal csalogatja a vásárlókat, hogy aki két PlayBook táblagépet vesz az a harmadikat ingyen kapja meg. Ez az akció az idei év végéig tart és elsősorban az üzletembereket célozták meg vele. Minden jel arra mutat, hogy a Blackberry PlayBookból közel sem sikerült annyit eladni, mint amennyit a Research In Motion vezetői reméltek, s most így próbálják meg növelni az eladásokat. A RIM tábla PC-jét tavaly szeptemberben mutatták be, amelynek bevezető ára kevesebb, mint 500 dollár volt. Kanadában és az Egyesült Államokban a brit érdekeltségű 7digital online zenei áruházzal jelent meg az eszköz, s ebből azt a következtetést vonták le a szakemberek, hogy a PlayBook nemcsak az iPad, hanem az iTunes áruház versenytársa is lesz. Kapcsolódó cikkek
Kapcsolódó linkek
![]() | Hirdetés
Cikkek Hírek |
Hozzászólások Bejelentkezéshez klikk ide (Regisztráció a fórum nyitóoldalán) |