Nem volt egyszerű a döntés, de végül a gyártó stúdió és a rendező döntött, s Jeremy Renner lett Matt Damon utódja a Bourne-sorozatban. Persze Renner nem Jason Bourne-t fogja alakítani, hanem egy új karaktert.
Hirdetés
A Deadline értesülései szerint hosszas keresgélést követően a Universal Pictures stúdió és Tony Gilroy, rendező megtalálta A Bourne-örökség (The Bourne Legacy) című film főszereplőjét. A választás arra a Jeremy Rennerre esett, akinek a nevét a Latino Review dobta be nagyjából egy hónapja.
Jeremy Renner, miután tévésorozatával, a Zűrös zsarukkal kudarcot vallott a tévéképernyőn, Kathryn Bigelow háborús filmjében, A bombák földjén-ben (The Hurt Locker) tűnt fel és kapott Oscar-jelölést. Sőt, mi több, erre idén rá tudott duplázni, miután a Tolvajok városa (The Town) című filmben nyújtott alakítását is nominálásra érdemesnek tartotta a Filmakadémia. A színész legközelebb két szuperprodukcióban, a Mission Impossible 4-ben és a Bosszú angyalaiban lesz látható, utóbbiban Sólyomszemet alakítja majd. A Bourne-örökség forgatása szeptemberben kezdődik.
Vajon ez mit bizonyít? Hogy ők nem értenek hozzá, vagy, hogy te nem értesz? Inkább legyen referencia egy sokak által elismert film, mint egy molnibalage által elismert gagyi.
A Bombák Földje inkább ne legyen referencia. A színész is béne volt, ahogy az egész film. Sok filmre mondtam már, hogy "eeeeeeeeeeeeeeeeeeeez, díjat...?", de ez tényleg vitte a pálmát. Nagy 0.
A történelem nagy tragédiája, hogy az Aurora helyett a Titanic süllyedt el.
(Meg az, hogy a világot elárasztották a konteóhívők...)