 Hozzászólások A témához csak regisztrált és bejelentkezett látogatók szólhatnak hozzá!Bejelentkezéshez klikk ide
(Regisztráció a fórum nyitóoldalán)
Batker! Kezdődik előröl, mit tudom én hány évad Smallville és Lana utáni nyálcsorgás után, megint kölök lesz az istenadta, talán megint jelentkezik riporternek a Planetbe, és talán megint beleszeret Loisba. Láttam az első filmben, a Dean Caines sorozatban, az animációsban, végül a Smallvilleban. Nem biztos, hogy megint át akarom élni :S Bááár, Costner jól hangzik... Pislákol a remény halovány lángja.
|
Inkább Jóker szerepe illene hozzá így ránézésre :D
|
"Reméljük nem egy/az ászton kicser gyerek fogja játszani Supermant" -> Ez most valami vicc vagy nem tudsz olvasni?
MSI P45 NEO3-FR, Intel C2D E7400, Gigabyte HD 4850, Kingston HyperX 2X1GB (1066MHz), WD 320GB HDD
|
Szerinted ő nem a Superman filmekre teremtetett?

Értem én, csak leszarom. :)
Nem kell válaszolnod, igazam van.
|
Hát ez egyre érdekesebb, mármint most ez nem lehúzás. Reméljük nem egy/az ászton kicser gyerek fogja játszani Supermant, mert akkor hatalmas buktát borítékolhatunk... Kevin 'bá remélem majd belefog szólni a pusztítós jelenetekbe, úgy is olyan jól mentek neki a posztapokaliptikus filmek , a Waterworld-ot sem értem miért húzták le ...meg a Kábelbarátot is ;)
|
fura, hogy egy 5* milfet raknak be a josagos felnagymamakoru kent-anyuka szerepere 0.o
http://www.kongregate.com/games/curse/sokoban-experts
|
Úristen,Diane Lane már abban a korban van,hogy anyja lehet a 30 körüli Clark-nak?:)..Pedig még mindig csinos csaj:) Viszont akkor nem fog apu meghalni korán...kizárt,hogy egy fiatalkori intro miatt hívnák be a film első 20 percére,míg C.K.felfedezi magát és az Erődöt..
|
|