|
||
![]() |
![]() | |
| Főoldal | IT/Tech | Tudomány | Játék | Mobil | Digicam | Film | Letöltés | Tárhely |
Szolgáltatások További cikkek Kiemelt cikkek |
A frászt hozza majd ránk az Alice: Madness Returns
2010. július 31. 13:28, szombat
American McGee neve sokak számára ismerősen csenghet, pedig az úriember a siker-kiadott játékok arányában elég rosszul áll. Karrierje elején az id Software alkalmazásában olyan klasszikusok megalkotásában működött közre, mint a Doom 1-2 vagy a Quake 1-2.
Aztán 1998-ban saját útra lépett és megalkotta a méltán sikeres American McGee's Alicet, mely mind a játékosoknál mind pedig a kritikusoknál nagyon jó pontokat kapott. Utána azonban jött a rossz időszak. A 2004-es Scrapland nem aratott túl nagy sikert, a Bad Day L.A. pedig egyértelmű bukás lett. Ezután visszatért a "mesékhez", de az Atari berkeiben készülődő American McGee's Oz a kiadó megszűnése miatt végül nem készült el, a Grimm pedig szintén nem találta meg a közönségét. ![]() Épp ezért nem volt meglepő, hogy az úriember visszatér az eddigi egyetlen önálló sikeréhez és tavaly év elején be is jelentették az Alice: Madness Returns című folytatást. Eddig nem sok mindent tudhattunk meg a programról, ám tegnap American McGee interjút adott az egyik internetes magazinnak és abból számos dolgot megtudhattunk. McGee szerint ez egy "egyszerű" folytatás lesz, melyhez azonban nem szükséges ismerni az elődöt. Aki játszott a PC-s első résszel, az számos ismerős helyszínnel és karakterrel találkozhat majd, de természetesen rengeteg újdonság is felbukkan a programban. ![]() "Az első rész egy egyszerű platformernek indult, melyhez egyedi látványvilágot alkottunk meg" - kezde McGee. "A történetet R.J. írta és a Madness Returns sztoriját is ő jegyzi. Számunkra nagyon fontos a történet, pedig az első rész megjelenésekor ez még nem jellemezte a vetélytársakat (még a Half-Life előtt járunk). De visszatérve a második részhez. Ezúttal is kiemelt figyelmet fordítottunk a jó sztorira, a szolid játékmenetre, a kalandra, az akcióra, a felfedezés örömére és a logikai fejtörőkre." "Az Alice: Madness Returns már a kezdetektől a 18 éven felülieknek kategóriába készült, de nem a szörnyek miatt. A játék inkább az ijesztgetésre fókuszál, a pszicho thriller elemeit próbáltuk felerősíteni és nem az idiótábbnál idiótább rémekkel benépesíteni a világot. Ráadásul Alice Csodaországban olyan elemekkel találkozik, melyekkel a való világban is összefutott már." ![]() McGee elárulta, hogy számos logikai feladvány szerepel majd a játékban, melyek kellő kihívást nyújtanak majd. Elmondása szerint próbálták a korábbi 2D-s platformerekben tapasztalható nehézséget és feladványokat átültetni az új részbe - valahogy úgy, mint a Dead Space: Ignitionban. Multi azonban nem lesz. Az Alice: Madness Returns kifejezetten az egyszemélyes kampányra fókuszál. Az Alice: Madness Returns 2011-ben jelenik meg. Kapcsolódó cikkek
Kapcsolódó linkek
![]() Harmadára csökkentették a Sigma SD1 árátA Sigma gyártástechnológiai változtatásokra hivatkozva radikálisan átalakította csúcskategóriás készüléke, az SD1-es árazását.Félmillió állás az appfejlesztésben Csak a tengerentúlon majdnem félmillió új állást köszönhetnek az okostelefonra és tábla PC-re fejlesztett appok megjelenésének és immár széleskörű alkalmazásának, bár ez a terület gyorsan változik.Más torrent-oldalak is követhetik a BTJunkie példájátA Megaupload első emberének letartóztatása, majd a The Pirate Bay vezetői elleni jogerős ítélet nem csak a BTJunkie üzemeltetőjét félemlítette meg, hanem más portálok működtetőit is.Élet Julian Assange árnyékábanJacob Appelbaum pontosan tudja, hogy milyen az, ha valakit megfigyelnek.Eladói kedvezménnyel motivál a Microsoft Miközben a Nokia végre régebbi készülékein is elérhetővé tette a Belle verziót, az utódot fejlesztő Microsoft immár Európában is több ajánlattal kedvez a legtöbb készüléket eladó boltoknak, hogy fellendítsék a forgalmat.
| Hirdetés
|
Hozzászólások Bejelentkezéshez klikk ide (Regisztráció a fórum nyitóoldalán)
|