3D-s mozgó plakát érkezett a Fűrész 7-hez
2010. július 21. 23:53, szerda
Elkezdte a Fűrész-sorozat 7. részének reklámozását a Lionsgate. Épp ideje volt elindítani a marketinghadjáratot, hiszen egy esetleges nyolcadik rész csakis egy jó jegyeladásokat produkáló hetedik segítségével születhet meg.

Bár az előzetest még mindig dugdossák a Lionsgate illetékesei (talán a Comic Con-ra tartogatják, vagy a The Expendables premierje elé?), végre láthatunk plakátot, mely a Fűrész hetedik részét hivatott reklámozni. Azt a hetedik részt, mely pár napja kapta meg új, hivatalos címét, a Saw 3D The Traps Come Alive-ot.

A szemes 3D-s plakát mellé egyébként érkezett egy, a San Diegói Comic Con-ra készített poszter is, amely ugyancsak a szemre koncentrál, s amely itt nézhető meg. A film hazai premierjével kapcsolatban pedig, anélkül, hogy elkiabálnánk bármit is, továbbra is csak annyit tudunk mondani, hogy a Budapest Film jelen állás szerint az amerikai bemutató előtt egy nappal kezdi el vetíteni. Az október 21-i hazai startot úgy néz ki, hogy már csak a pszichológusokból, szociálpolitikusokból és antropológusokból álló Korhatár Bizottság akadályozhatja meg.

A mozgó plakátot itt lehet megtekinteni.


Megosztás
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
 

IT/Tech, Hardver
Tudomány, Mobil, Film, Játék
Az internet szabadságáért tüntettek Budapesten Az internet szabadságáért és a Hamisítás Elleni Kereskedelmi Megállapodás, az ACTA ratifikálása ellen tiltakoztak szombat délután mintegy ezren a fővárosban.King Arthur II - The Role-playing Wargame Kiadó: Paradox Interactive Fejlesztő: Neocore Games Honlap Rendszerkövetelmények: Minimum: Dual Core E2180 2,0 GHz-es processzor, 1,5 GB RAM, GeForce 8800 GTS vagy Radeon HD 3850 X2 grafikus kártya, 16 GB szabad hely a merevlemezen Ajánlott: Core 2 Quad Q6600 2,4 GHz-es processzor, 2 GB RAM, GeForce GTX 460 SE vagy Radeon HD 5830 grafikus kártya, 16 GB szabad hely a merevlemezen Hasonló játékok: King Arthur, King Arthur: The Druids, King Arthur: The Saxons, Total War-sorozat Kategória: stratégia A játékosok közül bizonyára nagyon sokan emlékeznek még 2009 zimankós novemberére, amikor a magyar játékfejlesztés történelemkönyvébe egy újabb fontos fejezetet írt a hazai Neocore Games csapata.Harmadára csökkentették a Sigma SD1 árátA Sigma gyártástechnológiai változtatásokra hivatkozva radikálisan átalakította csúcskategóriás készüléke, az SD1-es árazását.LG Optimus Vu és Miracle, új Nokia Egyszerre három új okostelefonról futott be hír a napokban, bár ezek közül csak kettőről tudjuk, hogy nagyjából mire is számíthatunk.Félmillió állás az appfejlesztésben Csak a tengerentúlon majdnem félmillió új állást köszönhetnek az okostelefonra és tábla PC-re fejlesztett appok megjelenésének és immár széleskörű alkalmazásának, bár ez a terület gyorsan változik.
Hirdetés



Hozzászólások
A témához csak regisztrált és bejelentkezett látogatók szólhatnak hozzá!
Bejelentkezéshez klikk ide
(Regisztráció a fórum nyitóoldalán)
bippo  
2010. júl. 23. 07:28 | válasz | #8
Nem értem :) mi a bajod.
Teljesen jól írt, jelezte, hogy hibás a link. Gondolom mire Te olvastad, javítva volt már.
akyyy  
2010. júl. 23. 06:19 | galéria | válasz | #7
Ha nem értem, írj értelmesen.
2010. júl. 22. 17:09 | válasz | #6
ha nem érted az te bajod. aki érti annak meg jó.
egyébként már javították a linket.
2010. júl. 22. 14:20 | galéria | válasz | #5
amúgy meg uuuncsiii.

mennyi róka kell ehhez? hánynak a bőrét kell még lenyúzni?
2010. júl. 22. 14:19 | galéria | válasz | #4
arról hogy itt nem működik...
bcrics  
2010. júl. 22. 14:18 | galéria | válasz | #3
nagyon menő
akyyy  
2010. júl. 22. 12:03 | galéria | válasz | #2
Miről beszélzs vazze
2010. júl. 22. 08:51 | válasz | #1
mozgó plakát linkje rossz, feleslegesen van a linkben a %22. a jó link:
jó link