59 országban adják egyszerre a Lost utolsó részét
2010. május 21. 03:50, péntek
Nem csak Amerikában, hanem például Törökországban és Olaszországban is az amerikai bemutatóval szinte egy időben lesz látható a Lost - Eltűntek utolsó epizódja. A magyar sugárzásról egyelőre nincs hír.

Hirdetés

A Variety értesülései szerint az amerikai ABC Studios úgy döntött, hogy a kalózkodást és az internetes letöltések megelőzése céljából több tucat országban szinte egy időben adja le a Lost (nálunk Lost - Eltűntek) két és fél órás záróepizódját. Jelen állás szerint 59 nemzet lakosai élvezheti Amerikával együtt vagy maximum 48 órás késéssel a régóta várt lezárást. Ez többek között Anglia, Olaszország, Spanyolország, Törökország és Kanada lakosai vonatkozik.


Mint arról már korábban beszámoltunk, a Lost nem a szokásos keddi napon, hanem vasárnap fog véget érni. Azonban a május 23-i adás nem a megszokott hosszúságú lesz köszönhetően annak, hogy a készítők annyi eseményt zsúfoltak be a dupla zárórészbe, hogy nem volt szívük ezt-azt kivágni, így reklámokkal együtt két és fél óra szórakozás vár a rajongókra. Sőt, Amerikában a záró képsorokat követően azonnal jelentkezik Jimmy Kimmel talkshow-ja, melyben a szereplők mellett a készítők is megszólalnak, sőt, három alternatív befejezés is bemutatásra kerül.
Szélesvásznú TV-k

Már 32 150 Ft-tól!

Házimozirendszerek

Már 19 900 Ft-tól!

részletek » részletek »
Megosztás
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
 

Rövidhírek, sajtóközlemények
Hirdetés



Hozzászólások
A témához csak regisztrált és bejelentkezett látogatók szólhatnak hozzá!
Bejelentkezéshez klikk ide
(Regisztráció a fórum nyitóoldalán)
2010. máj. 23. 21:01 | galéria | válasz | #10
Most láttam a reklámot tényleg leadja a sky holnap hajnal 5-töl :D

(bocs)

2010. máj. 23. 19:48 | galéria | válasz | #9
Ha már angliáról is szó esik a cikkben ott a Sky "csak" pénteken (ahogy mindig is) adja le a final lost-ot.
A lényeg hogy semmilyen előrehozásról sincsen szó.

winnie  
2010. máj. 22. 21:42 | válasz | #8
és ez alapján vajon a the big bang theory az, amit a legbutábbak is megértenek, a meglehetősen egyedi humort használó the office és a family guy pedig a 4. és az 5. legbutább sorozat?
winnie  
2010. máj. 22. 21:34 | válasz | #7
a lost nem rétegsorozat, semmilyen szempontból sem. az első évad hatalmas siker volt (mint a heroes 1. évad) és azóta is, egy kivétellel, minden évében benne volt az 5 legnézettebb sorozat között a fő korosztályban.

szóval, ha az első mondatod igaz (szerintem abszolút nem, nem is értem, honnan szeded), akkor a lostot a legbuktább ember is megérti?
DjDano  
2010. máj. 22. 18:14 | válasz | #6
A nagy nézettség az köszönőviszonyban sincs a sorozat minőségével, nyilván az a sorozat éri el a legnagyobb nézettségi számokat amit még a legbutább ember is megért. A Lost sokkal inkább rétegsorozat mint tömegcucc....
bippo  
2010. máj. 21. 16:14 | válasz | #5
Én tuti megnézem a jövő héten, amint lehet. Már úgy vagyok vele, hogy legyen már vége :) viszont érdekel is.
2010. máj. 21. 15:20 | válasz | #4
Azt mondod, hogy mi nem vagyunk benne az 59 országban? Az majdnem a Föld egy negyede. Egy júliusit falra kenhetünk, az RTL-en is júliusban lesz a finálé.
2010. máj. 21. 10:54 | válasz | #3
A hype vajon hoz-e nézettséget az utolsó epizódnak? Idén már alig 9-10 millióan kapcsoltak a Lost-ra. Megközelíti-e az utolsó idiótaásg a MASH 150 milliós, vagy a Magnum/Jóbarátok 50-60 milliós búcsújának nézettségét?
Proart  
2010. máj. 21. 09:19 | válasz | #2
"A magyar sugárzásról egyelőre nincs hír."

Csak a sorozatot vetítő csatorna honlapján kellett volna a cikkírónak körülnézni. Nálunk júliusban lesz az évadzáró.
2010. máj. 21. 08:01 | válasz | #1
Kár, hogy Matthew Fox az idei legjobb Lost poént ellőtte Fallonnál. :)

Igaz, Kimmelnél nagyon jó kis videókat hoznak össze.