Léderer Ákost letiltották a sportközvetítésekről
2010. február 10. 22:01, szerda
Három hónapig nem hallhatják a jégkorong szerelmesei Léderer Ákos közvetítéseit a Sport Klubon, de a kommentátor ez idő alatt más, RTL-es műsorban sem tűnhet fel. Az ok: egy jégkorong meccs bunyójának minősíthetetlen közvetítése.

Hirdetés

Az RTL Klub úgy döntött, hogy egy ideig mellőzni fogja Léderer Ákos képernyős szolgálatait. A csatorna és az IKO Kábeltévé hivatalos közleménye szerint a február 2-i SAPA Fehérvár AV 19 - HK Acroni Jesenice jégkorong mérkőzésen kitört verekedésről való közvetítése kapcsán az a riportert az RTL Klub és a SportKlub három hónapra eltiltja a képernyős munkától.

Az indoklásban annyi szerepel, hogy mint ismeretes a mérkőzés második harmadának 13. percében Nagy Gergő és Susanj Gasper összeverekedtek. Ezt Léderer Ákos minősíthetetlen stílusban közvetítette, önmagáról és munkájáról megfeledkezve buzdította a játékost további tettlegességre. A csatornák vezetősége szerint elfogadhatatlan, hogy egy sportközvetítés során egy riporter oly mértékben elragadtassa magát, hogy az az objektivitás rovására menjen, a pályán látott agressziót morálisan támogassa és szurkolóként szemlélje az eseményeket.


A mellékelt videó alapján mindenki megítélheti, hogy mennyire túlzás vagy nem túlzás a döntés, mindenesetre a fehérvári szurkolók kiállnak Léderer mellett, a jégkorong.blog.hu weboldal egy felhívást is közzétett a Blue Brothers csoport részéről. Léderer nem akarta kommentálni a döntést, mindössze azt jegyezte meg, jól esik neki, hogy a szurkolók a szívükön viselik a sorsát.
Szélesvásznú TV-k

Már 32 150 Ft-tól!

Házimozirendszerek

Már 19 900 Ft-tól!

részletek » részletek »
Megosztás
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
 

Rövidhírek, sajtóközlemények
Hirdetés



Hozzászólások
A témához csak regisztrált és bejelentkezett látogatók szólhatnak hozzá!
Bejelentkezéshez klikk ide
(Regisztráció a fórum nyitóoldalán)
Papa01  
2010. feb. 18. 09:23 | válasz | #53
Azért azt ne feledjük el, hogy egy ökölvívó tudja, hogy ez megeshet vele a ringben, hisz azért megy oda, hogy bokszoljon.

A hokis, meg nem azért megy a jégre, hogy verekedjen...
2010. feb. 15. 17:29 | válasz | #52
jah, bokszmeccsen is a kommentátor mondja azt hogy 'Erdei, nem szabad ilyet! Zsolti, felszakadt a szemöldöke, hagyd már abba! Valaki válassza már őket szét!! Miért nem csinál semmit a bíró???!?!?!?'
Papa01  
2010. feb. 13. 19:03 | válasz | #51
Pontosan!! Igazad van!

Ugyan mivel különlegesebb a hoki, hogy ott el kelljen viselni ilyen idióta Léderer szintű majmokat, illetve azt, hogy a "sportolók" egymást véresre verik?
2010. feb. 13. 17:56 | galéria | válasz | #50
Benne van a hoki szabálykönyvében, hogy bunyózni márpedig kell úgy, hogy vér is folyjon? Nem is tudtam. Mi lesz a jövő? Ütővel verik agyon egymást vagy esetleg a bedobott késekkel elkezdik darabolni egymást?
2010. feb. 13. 17:55 | galéria | válasz | #49
Turbómagyarokkal nem kell foglalkozni...
2010. feb. 13. 17:53 | galéria | válasz | #48
Én pedig pont emiatt nézek egyre kevesebb focit. Ez kb. azt jelenti, hogy a BL döntőt esetleg megnézem. Én focit akarok látni és nem bírkózást, meg boxot. Ha az értdekelne, akkor azt nézném.

Vicc az a szint, ahova a világ labdarúgása süllyedt.
hypno  
2010. feb. 12. 14:41 | válasz | #47
Teljesen jól közvetített Léderer. Ne makogó decens nyúlbélák közvetítsenek egy kemény sportot, hanem aki bele tudja élni magát a helyzetbe.

Tudomásul kell venni, hogy a küzdősportokon kívül a hoki az egyetlen, amihez hozzátartozik a bunyó. Akinek nem tetszik az nézzen mást.
2010. feb. 12. 08:58 | válasz | #46
nem a bunyóval van a baj, hanem a riporterrel. és sajnos azokkal is, akik ezt természetesnek veszik, hogy így kell közvetíteni egy meccset. értékek itt már nem nagyon vannak.
2010. feb. 11. 22:28 | válasz | #45
Érdekes módon vannak (voltak) olyan riporterek, akik 'normálisan' tudnak (tudtak) közvetíteni, de ilyen helyzetben eszükbe sem jutott volna egy ilyen kommentárt leadni, mert Ők tudják, hogy mi egy kommentátor dolga, és hogy meddig mehet el.

Szabályokhoz: 2+2 percet akkor adnak, ha mondjuk Te egy 2 perces kisbüntetéssel járó szabálytalanságot követsz el, de közben a sértett játékos vérző sebet kap. Bunyó kezdeményezés az EBEL ligában is azonnali végleges kiállítás (és még 5 perc bünti is), mint ahogy a videóban is említik (nem véletlenül voltak tavaly rengetegen eltiltva a Volánnál; mert ezek után még fegyelmi is járhat).
A rájátszásban más szabályok vannak, és ott tényleg 2+2 az "előre nem megbeszélt" verekedés (de ez a bunyó már annak számít ott is; így ott is 5+végleges a díjjazás); de hogy ez miért van, az más kérdés (vagy nem akarnak annyi eltiltást; vagy mivel jön az idény vége, így engedékenyebbek; vagy hogy 'látványosabb' legyen a meccs).
Papa01  
2010. feb. 11. 21:34 | válasz | #44
Ez egy idióta... Végleg el kéne takarítani a fenébe...
Mészy  
2010. feb. 11. 21:10 | galéria | válasz | #43
OK. Igazad van, de valljuk be sokkal gyakoribb, amikor fogatlan emberek küldik egymást melegebb éghajlatra, durvább esetekben meg egymásnak esnek.
DjDano  
2010. feb. 11. 20:23 | válasz | #42
Hülye barom....
pixx  
2010. feb. 11. 20:21 | válasz | #41
Most nem értem mi a baj, összementek, ez a játék része, után a szlovén rávágott egyet az ütővel az arcára, majd ezek után, még neki állt feljebb. Elverték a pofáját, és a kommentátor közvetített, és szurkolásra bírta az embereket. Ez a dolga? Ez a dolga. A bírók is hagyták, hogy menjen a bunyó. Akkor?
Amúgy, aki itt sportszerűtlenségről papol, az még életében nem hoki mecset, de még autó versenyt. Ez ezzel jár.
Egy érdekesség Richard Dean Anderson (csillagkapu), is profi hokijátékos volt, de egy meccsen úgy fellökték hogy 16 helyen tört el a keze, később visszament, de akkor rávágtak a kezére hokiütővel, és eltört neki megint. Orvosai tanácsára abbahagyta a játékot, mert még egy sérülést nem bírt volna ki a keze. Mégse tartotta szabálytalannak, ami vele történt. Ez a sport része.
A győzelemre hajt mindenki, és legtöbbször elszabadulnak az indulatok.
És Gergő elég kesztyűs kézzel bánt vele, jobban is helyben hagyhatta volna.
DjDano  
2010. feb. 11. 20:21 | válasz | #40
Ha valaki nem látja, hogy itt mi volt a probléma annak igen csak baj van a fejével... Félre kéne tenni a nacionalista hülyeségeket és azt kéne világosan látni, hogy egy riporter nem buzdíthat erőszakra senkit SOHA,semmilyen körülmények között!
csuszi  
2010. feb. 11. 16:57 | galéria | válasz | #39
okos vagy, vigyél politikát a sportba. ezért rühellem a szélsőséges fajtád, nem tudod hogy hol a helye a politikának. itt helye van te kretén? és ha valaki zsidó akkor nem magyar. de utálom az oly primkókat mint te.
ziipp  
2010. feb. 11. 15:55 | válasz | #38
Valami hasonlót akartam írtam volna én is.

Egyébként jól kiderül az ilyen híreknél, hogy ki az aki magyar, és ki az aki idegen...

Például a Webisztán zsidó IT oldalon, amikor megdobálták Steve Balmert jöttek ám a szép hozzászólások. Egyik, másik. Nem mondom, hogy mindegyik ilyen volt, de már ez a kettő is elég kedélyborzoló, azt hiszem.
2010. feb. 11. 15:52 | válasz | #37
"Amikor egyfelől Léderer Ákos, másfelől főnökei mutatványát elemezzük, egyvalamiről nem helyes megfeledkeznünk. A kommentátor érti a hokit, az RTL Klub vezetői nem értik. Léderer nem utcai vérengzést közvetített elhivatottan, hanem hokibunyót. A pofozkodás a jégkorongban nemcsak a show része, hanem a feszültség levezetésének legitim eszköze is. Ebben a sportban nincs fetrengés, színészkedés, és alattomosság sincs. A játékosok kezében fegyver a bot, veszélyes eszköz lábukon a korcsolya. Ezekkel soha nem élnek, aki mégis, azt kiveti magából a közösség. A bunyó ellenben szemtől szembe megy, és soha nem addig, amíg a másik már nem mozog."

http://comment.blog.hu/2010/02/11/engedjetek_szarnyalni_lederer_akost_2
2010. feb. 11. 15:38 | válasz | #36
A fociban nem tilos a kontaktus csak néhány puhány magyar bíró szerint, akik kosárlabda szintre akarják vinni a sportágat. A fociban egyébként létezik a testtel lökés ami elvileg teljesen szabályos. Kézzel nem lehet lökni.
2010. feb. 11. 15:36 | válasz | #35
Nagy Gergő az esetről:

"Egy a kettőben vezettem kapura a korongot, amikor a szlovén játékos elütötte a lábamat, ettől ki is csúszott a pakk. A földön fekve aztán fejbe vágott, odaszúrt a bottal. Ezek után - amit nem kellett volna - szóvá tettem, hogy ez miért is volt. Aztán kaptam egyet tőle, adtam is neki egyet, majd odébb korcsolyáztam. Ekkor ordibálták ketten, a kapusuk és ő is, hogy most már álljak bele, ne legyek olyan, mint egy kislány. Ledobta a kesztyűt, aztán ez lett belőle, kaptam is, adtam is pofonokat… A mérkőzésről összességében az a véleményem, hogy nehézzé tettük magunknak a győzelmet, ami a szív diadala volt. "

A német RTL vezetői örökre el akarták tiltani Léderert,de a magyar RTL Klub vezetői kiálltak mellette és így megúszta 3 hónappal...


2010. feb. 11. 15:36 | válasz | #34
Rohadtul utáltam ezt a Léderert de most nagyot nőtt a szememben. Ezt így felvállalni élő adásban! Sokkal tökösebb mint hittem az RTLKlub és az összes álprűd tévé rádió meg menjen a picsába!
grobs  
2010. feb. 11. 14:47 | válasz | #33
A labdarúgásban nem tilos a testi kontaktus. Mind a lökés (testtel), mind a becsúszást pontosan szabályozza. Ki meddig mehet el.
A kosárlabda az ahol szabály szerint tilos a testi kontaktus, de ez mérkőzésen ritkán igaz.

A jégkorongban nem csak a testi kontaktusnak, de a verekedésnek is van írott és íratlan szabálya. Ez egy ilyen sport. Aki nem bírja ne csinálja, ne nézze. Ne akarja senki kitalálni, hogy ezeknek az embereknek igazából teázni kellene a jégen mert az lenne civilizált.
Egy olyan sportot ahol nincs megállás (ezért van 3-4 sor), és nincs simogatás nem lehet úgy közvetíteni, hogy közben megalszik a riporter szájában a tej. Léderer jól közvetített, még akkor is ha egyébként nem bírom. Ha jégkorongban verekedés van, akkor verekedést kell közvetíteni. Senkit nem vittek korházba, senkinek lett maradandó sérülése. Ha úgy tetszik nem történt semmi különös. Ez egy ilyen játék.
csuszi  
2010. feb. 11. 14:03 | galéria | válasz | #32
tévedés. rájátszás 2+2 perc ebel.
focikommentátornak szar. jégkorongközvetítőnek nem.
akik szerint jogos az eltiltás mivel lusta vagyok egy másik fórumról bemásolom amit írtam:
"1. igazad lenne HA ez egy fociban lett volna pl. mert azt nem látod be, hogy nem lehet minden íratlan szabályt ráhúzni az összes sportra. mindenki elítélné léderert (és szociopatának is tartanánk) ha teszem azt drukkolna lékó péternek amikor az felállna és bepancsolna kramnyiknak egyet, mert a geci húzott egy alattomosat a táblán. de ez másik sport, ahol a bunyó nem olyan ördögtől való mint más sportágakban. kérdem én olimpiai döntőben az egyik szerb 10.-re pancsol be a magyarnak víz felett és a bíró nem látja vagy nem akarja látni, mi a faszt kellene csinálnia a kommentátornak amikor a mi kutyánk kölyke bever egy embereset az ellennek. vannak sportok ahol szégyellném hogy egy magyar lejárat minket és ha tehetném elnézést kérnék (sportok 95%-a), de vannak sportok ahol nem olyan nagy szám ez - vízilabda, jégkorong, megérthetnék a laikusok.
2. a kommentátornak nem csak az a dolga, hogy közvetítse amit lát, azt én is látom, hanem közvetítse amit érez, az atmoszféráját a meccsnek. hisz próbálja behozni a meccs hangulatát a szobámba, ha már nem lehetek ott.
3. legye pártatlan országhatáron belül, azon kívül kutya kötelessége a magyarnak szurkolni. - mondja ezt egy baloldali liberális gondolkodású ember (nem szdsz-es vadliberális)"
Lalee1  
2010. feb. 11. 13:40 | válasz | #31
Rosszul fejeztem ki magam, elnézést. Mondjuk akkor azt, hogy "elfogadott magatartásforma" vagy csak annyi, hogy benne van a játékban. Futballban is tilos a testi kontaktus a szabályok szerint, a gyakorlatban meg mégsem.
winnie  
2010. feb. 11. 13:22 | válasz | #30
én csak a "minden nap erőszak "ostobaságra reagáltam. de ha már.

"énzt kapnak a nézők és a vendégek azért , "

anyám..., újszülöttnek tetszik lenni?:) ugye nem írtad komolyan?:)

a tévés közönség persze, hogy pénzt kap, vannak hivatásos nézők is, öreg mamik, aki talkshow-ról vetélkedőre járnak. és a legtöbb műsorban kapnak a szereplők, a beszélgetők "fellépési díjat". naná, hiszen azzal, hogy 2-4-6 órát munkájuktól távol töltenek, bevételtől esnek el - egy szakértő sem hobbiból megy el a híradóba szakérteni.

és persze, hogy a szerkesztők előre tudják a sztorikat, instruálni kell a vendlgeket. még a fábry show-ban is vannak előinterjúk, hogy ne érje meglepetés a műsorvezetőt, aki előre tudja, mit kell kérdezni. ettől még mindenki a saját történetét adja elő, hiszen semmi értelme bármit kitalálni, elég csak lemenni az utcára vagy felütni az újságot. a valóság mindig sokka durvább a képzeletnél..
winnie  
2010. feb. 11. 13:17 | válasz | #29
olvasd el még egyszer, hogy mit írtam. semmi petícióról meg játékosokról nem volt benne szó.
bvalek2   "Rest in Peace bvalek2" 
2010. feb. 11. 12:43 | válasz | #28
Megnéztem a videót, ami Léderert illeti, szerintem az eltiltás indokolt volt, bár a helyében én is Hajrá Gergőőőőt üvöltöttem volna :) Aki még nem teljesen agymosott, az nem is viselkedhet másként.

Gergő még azután is kerülte az bunyót, amikor már Susanj arcon ütötte az ütőjével, miközben a jégen hasalt. Csak amikor nem volt választása, akkor szállt vele szembe. Jól látszik, hogy aki józanul hideg fejjel üt, az be is talál. Ami pedig utána történt, azon látszik a két ember jelleme...

Ezt a videót terjeszteni kéne, nevelési célzattal: nem engedni a provokációnak, akkor sem ha megalázó, viszont ha helyzet van, akkor keményen helyt kell állni.

Ez a magyar virtus
Narxis  
2010. feb. 11. 12:13 | válasz | #27
Te nagyon el vagy tévedve, még petíciót is írtak, hogy ne közvetíthessen focimeccseket mert mindig összekeverte a játékosok nevét és hülyeségeket mondott.

www.nb1.hu

itt kérdezd meg, hogy mi a véleményük róla mint kommentátor. Egyébként a való életben REAC szurkoló. :-)
2010. feb. 11. 12:10 | válasz | #26
Ja, még egy kiegészítés: a bírók nem azért nem avatkoznak közbe korán, mert 'ez benne van a játékban', hanem mert 1) nem akarnak ők pofonokat kapni, így csak akkor avatkoznak közbe, ha úgy tűnik, amúgy is vége lenne a bunyónak; 2) hagyják, hogy inkább akkor verjék ki egymásból a feszültséget, mint hogy később egy sokkal nagyobb verekedés legyen belőle.
2010. feb. 11. 12:06 | válasz | #25
Izé. Szabályok adta keretek között? A szabályok szerint tilos a bunyó, végleges kiállítás jár érte - vagyis nem egy 2 perces kisbünti, vagy akár egy 5 illetve 10 perces nagybünti, hanem végleges kiállítás. Ennyit a szabályokról, és az azok által adott keretekről.

Egyébként általában én sem bírom Léderer stílusát. Az még rendben van, hogy szurkol a saját csapatának; de az, hogy minden egyes kis megmozdulásnál úgy ordít, mintha valami hatalmas gólt szereztünk volna, az számomra (hangsúlyozom: számomra) már idegesítő.
A fenti konkrét esethez meg annyit, hogy ami fentebb volt, az nem szurkolás volt. Az addig OK, hogy az amerikai NHL-es hokimeccseken engedélyezett a kisebb összecsapás (és max csak 2 percet adnak érte), de az európai hokiban inkább a játékosok védelme van előtérben, és minden verekedést büntetnek. Az meg, ahogy a szabályokon túli (sőt, szabályokban tiltott) verekedésre buzdította a játékost (és legyen az akármilyen nemzetiségű, akármilyen sportoló, akármilyen helyzetben) és ahogyan tette (érdemes meghallgatni a kommentálását), az alapján szerintem igaza volt az RTL-nek.
Az, hogy bizonyos szurkolói csoportoknak tetszett, az más tészta. A petárdázó, mindent és mindenkit szanaszét verő szurkolói csoportoknak az is tetszik, amikor egyesek törnek-zúznak, és másokat vernek.
Lalee1  
2010. feb. 11. 11:45 | válasz | #24
Hasonló a véleményem. Gyűlöltem ahogy, a soproni liga meccseket közvetítette. Itt viszont komolyan mondom még emeli is a színvonalat.
Egyébként nem tudom mi a gond a közvetítéssel, nem vagyok hatalmas "nagymagyar" de azzal, hogy a saját országa csapatának szurkol nem tudom mi a baj, mégha ekkora átéléssel teszi is azt. Nem azt kérte, hogy nyiszálja le a korcsolyával a fejét, vagy üsse tovább a földön is, csak azt, hogy a szabályok adta keretek között fordítsa a maga oldalára a szituációt.
2010. feb. 11. 11:33 | válasz | #23
Te elhiszed ezt a hatalmas érzelmet????
Nem gond , hogy megjátszás az egész!Pénzt kapnak a nézők és a vendégek azért , hogy tapsoljanak és az előre megbeszélt történetet elmondják!
winnie  
2010. feb. 11. 11:27 | válasz | #22
na ja. a rádióriportereknél nincs határ, nekik mindent át kell adniuk:)

léderer egyébként túl harsány, ami egy nb1-es foci meccsen valóban gagyi volt, mert vébédöntőként közvetítette a leggyengébb meccset is. viszont ez a stílus a pörgős jágkoronghoz illik, ráadásul ott egy magyar csapat törekszik a csúcsra. a bunyó meg a jégkoron része, a bírók is megvárják, míg letudják a nézeteltérést.
winnie  
2010. feb. 11. 11:25 | válasz | #21
"Mónika és a hasonló szar műsorok nem az erőszakot mutatják be minden nap? "

hmm. a mostani adás tartalmából: "Utolsó történetünkben egy úr a vendégünk, aki úgy érzi, 53 évesen most találta meg élete párját és mindössze három hónap ismeretség után szeretné, ha párja hozzá költözne, s most Valentin-nap alkalmából megkéri a kezét. A hölgy elmondja, hogy a férfitól minden szeretetet és gyengédséget megkap, amire egy nő vágyhat, és annak ellenére, hogy a férfiakban már sokat csalódott. De vajon igent mond-e a lánykérésre?"

minden nap. csak az erőszak.
2010. feb. 11. 10:50 | válasz | #20
Olimpia
2010. feb. 11. 10:50 | válasz | #19
Erről csak a következő intelligens, visszafogott stílusban tudok nyilatkozni: A jó ***** anyját az RTL Klubnak.
http://www.youtube.com/watch?v=fw7sIA4wpN0
Mészy  
2010. feb. 11. 10:49 | galéria | válasz | #18
Ezért letiltják? Semmi rossz nem volt ebben. Szurkolt.
Nála sokkal de sokkal rosszabbak vannak a tévékben nap mint nap. Mónika és a hasonló szar műsorok nem az erőszakot mutatják be minden nap? Buta valóságshow-sztárok? Azok mehetnek?
Rotcsa  
2010. feb. 11. 10:12 | válasz | #17
1. Nem buzdította szabálytalankodásra.
Ha megfigyelted, először azt kiabálta, hogy "Le kéne állítani a játékot!"
2. Akkor kezdett el Nagy Gergőnek drukkolni, amikor már a szlovén ledobta a kesztyűt és elkezdte püfölni. Te mit csinálsz, ha megütnek? Azt mondod, hogy:"ez szabálytalan, légy szíves ne csináld?" Pláne egy jégkorong-meccsen??!
Ha már bunyó van, akkor evidens, hogy nem a szlovénnak fog drukkolni! Jól tette, én is élveztem, hogy beverte a fejét a gyereknek! Ő kereste a bajt, meg is kapta, mi meg jól szórakoztunk. Ennyi.
3. Lehet őt szeretni, vagy nem szeretni, de aki azt mondja, hogy "letiltanám a lépernyőről" az tegye már fel magának a kérdést, hogy akkor is ezt mondaná-e, ha más riporterről van szó.... Az esetek többségében azok mondják ezt, akik amúgy sem szeretik. Tény, hogy mond hülyeségeket és ezért sokan nem csípik, de ettől itt el kéne tekinteni. Nekem sem tartozik a kedvenceim közzé.
2010. feb. 11. 09:45 | válasz | #16
Természetes, hogy a közvetítő is a saját csapatnak szurkol, de ez nem azt jelenti, hogy a csapatot buzdítani kell a szabálytalankodásra...
2010. feb. 11. 09:00 | válasz | #15
A riporternek meg fizetésemelést kéne adni!
2010. feb. 11. 08:59 | válasz | #14
Látom te még nem láttál soha életedben jégkorongot. A bunyó a jégkorong velejárója.
QpaQ  
2010. feb. 11. 08:49 | válasz | #13
Nem a közvetítés stílusa a minősíthetetlen, hanem ez a döntés...
2010. feb. 11. 08:49 | válasz | #12
hát szerintem is megérdemli a tiltást, nem a szurkolással, a magyar csapatért való szorítással van a baj. ez a színvonal, menjen le ő verekedni, aztán utána beszéljen.
2010. feb. 11. 08:47 | válasz | #11
Hát ugy látom beleélte magát a kommentátor :D
2010. feb. 11. 08:44 | válasz | #10
Olimpián a riporterek fapofával közvetítsék mikor úszóink, kajakosaink, kenusaink stb. az első helyen vannak. Nehogy örülni merjenek mikor a MAGYAR sportolók nyernek!
Kérem az összes olyan riporter örökre való eltiltását, aki Magyarországon a MAGYAR csapatnak szurkol!
Nevetséges amit ezeknél a magyarellenes tévéknél a magyarellenes vezetők művelnek!
tgunda  
2010. feb. 11. 06:39 | válasz | #9
Én nem három hónapra, hanem örökre letiltanám a pasit a képernyőről.
2010. feb. 11. 00:57 | válasz | #8
vagy talán azért mert nem véletlenül lettek a sportág FANATIKUSai
2010. feb. 11. 00:54 | galéria | válasz | #7
nem ertem, miert ne szurkolhatna a sajat orszaganak egy kommentator? miert box mecseknel szabad, lasd koko pl.? a bunyo a jegkorong szerves resze, nem veletlenul nem avatkoztak kozbe az elejen a birok.
winnie  
2010. feb. 11. 00:16 | válasz | #6
valószínűleg ezért is követelik vissza őt a sportág fanatikusai. mert szégyennek és tudatlannak tartják.
2010. feb. 10. 23:57 | válasz | #5
amúgy is egy tudatlan kommentátor..
ilyet basszus élő adásban....
SZÉGYEN
2010. feb. 10. 23:24 | válasz | #4
Inkább közvetítsen így valaki mint totálisan unottan. Aki nézte a superbowl-t sport1-en a studioban lévő szakértőknek majdnem megaludt a tej a szájukban míg egy espn-en totális beleéléssel szurkolnak a saját favoritjuknak a szakik. Rtlklub monyonle...
AZTA  
2010. feb. 10. 23:14 | válasz | #3
nice :D
zaki  
2010. feb. 10. 22:50 | galéria | válasz | #2
helyes, tiltsák csak el ezt a fülterroristát :P
2010. feb. 10. 22:45 | válasz | #1
Most ezzel mi a baj? slovénnak szurkoljon? Meccsen belüli meccs volt... Ez alap a jégkorongban..Ez is csak a szánalmas politika/jog/pénz hatása a világra...