3D technológiával mutatják be a Harry Potter-parkot
2010. február 5. 11:52, Péntek - Forrás: MTI
Webkamerával és egy nyomtatott térképpel nyerhetnek részletesebb bepillantást a rajongók a floridai Orlandóban épülő Harry Potter-élményparkba.

Hirdetés

A varázslótanonc világát bemutató, több mint 8 hektáron elterülő vidámparkról a www.universalorlando.com/harrypotter oldalon lehet bővebb információhoz jutni. A látványos grafikával készült honlapon a tavasszal átadatásra kerülő vidámparkot lehet bejárni. Ehhez mindössze az oldalról kinyomtatható vázlatos térképre és egy számítógéphez kapcsolt webkamerára van szükség.


A teendőket a www.harrypotter3d.com oldalon rövid videó is bemutatja. A vidámpark térképét a webkamera elé tartva jelennek meg a monitoron a papíron nem látható háromdimenziós grafikával készült részletek. A térkép forgatásával, illetve a kamerától való távolságtól is függ, hogy a park melyik része jelenik meg.
Megosztás |
 

Rövidhírek, sajtóközlemények
Hirdetés





Hozzászólások
A témához csak regisztrált és bejelentkezett látogatók szólhatnak hozzá!
Bejelentkezéshez klikk ide
(Regisztráció a fórum nyitóoldalán)
Narxis  
2010. feb. 07. 09:17 | válasz erre | #2
áááááááá ide el kell jutnom!!!
2010. feb. 05. 15:36 | válasz erre | #1
van itt olyan akinek sikerült? kinyomtattam, mindent ugy csináltam ahogy a videoban mutatták, de semmi sem történik :(