Natalie Portman zombifilmben domboríthat
2009. december 15. 18:33, kedd
Zombireneszánsz? Azért még ne siessük el az efféle kijelentéseket, de az azért jelent valamit, ha már egy olyan színész, mint Natalie Portman is zombifilmben fog szerepelni, melynek címe Büszkeség és balítélet meg zombik.

Hirdetés

A Variety információi szerint Natalie Portman lesz a főszereplője és az egyik producere a Seth Grahame-Smith-féle Büszkeség és balítélet meg zombik (Pride and Prejudice and Zombies) című regény mozis feldolgozásának, mely a Lionsgate stúdió tervez elkészíteni.

Az itthon is megjelent regény írója, Grahame-Smith, Jane Austen eredeti, mára már klasszikusnak számító művét dúsította fel vérszomjas, húsevő lényekkel, zombikkal, s tette ezzel azt jóval akciódúsabbá. A történet a klasszikus "a nő keresi a szerelmet és a függetlenséget" sztorira épül - a csavar, hogy mindez egy halálos vírus okozta járvány kellős közepén zajlik.
Szélesvásznú TV-k

Már 32 150 Ft-tól!

Házimozirendszerek

Már 19 900 Ft-tól!

részletek » részletek »
Megosztás
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
 

IT/Tech, Hardver
Tudomány, Mobil, Film, Játék
Hirdetés



Hozzászólások
A témához csak regisztrált és bejelentkezett látogatók szólhatnak hozzá!
Bejelentkezéshez klikk ide
(Regisztráció a fórum nyitóoldalán)
2009. dec. 16. 10:46 | válasz | #3
A domborítás azért erős túlzás. :D Ha lenne mivel...
Eredeti történetet megint csak nem tudnak kitalálni, vírus+zombik.
Mister  
2009. dec. 16. 06:25 | válasz | #2
IGen, nekem is tetszik, nálam is domboríthatna egyet :)
2009. dec. 15. 21:45 | válasz | #1
Én mindig zabáltam ezt a csajt bármelyik filmben is volt..... a zombiknak is lehet jó izlésük.pl: Mr. Magorium's Wonder Emporium abban is ennivalóan aranyos volt. :D