|
||
![]() |
![]() | |
| Főoldal | IT/Tech | Tudomány | Játék | Mobil | Digicam | Film | Letöltés | Tárhely |
Szolgáltatások További cikkek Kiemelt cikkek |
3G/4G mobilchip - kettő az egyben
2009. november 17. 09:19, kedd
A Qualcomm mobilchip gyártó cég bejelentette új vezeték nélküli chipsetek forgalomba helyezését, melyek a 3G és 4G vezeték nélküli technológiákat egyesítve segítik hordozójukat a következő generációs vezeték nélküli kommunikációhoz.
A Qualcomm továbbá bejelentette, hogy a gyártók tesztelésre elérhetik azokat az új mobilkészülékekbe szánt chipeket, melyek erőteljesebb multimédia szolgáltatásokat adnak az új okostelefonoknak. Az új chipsetcsalád támogatja a nagy felbontású (HD) videofelvételt és visszajátszást, illetve a továbbfejlesztett grafikát. A chipet a webes felhasználói élmény fokozásához optimizálták. A Qualcomm reményei szerint a telefongyártók az új MSM7x30-as chipsetcsaláddal szerelt készülékek 2010 végén kerülhetnek a boltok polcaira. A chipek támogatni fogják azokat a készülékeket is, melyek Android, Brew, Symbian vagy Windows Mobile operációs rendszereket használnak. Az új chipek által elérhető szolgáltatások között van a 12 megapixeles kamera, a 720p videórögzítés és a 3D-s játékok. A 3G technológia következő lépcsője a HSPA Plus, melyel akár 21 megabit másodpercenkénti letöltés is elérhetővé válik. Kapcsolódó cikkek
Kapcsolódó linkek
![]() Más torrent-oldalak is követhetik a BTJunkie példájátA Megaupload első emberének letartóztatása, majd a The Pirate Bay vezetői elleni jogerős ítélet nem csak a BTJunkie üzemeltetőjét félemlítette meg, hanem más portálok működtetőit is.A Seagate a thaiföldi árvízhelyzet nyerteseHónapok teltek el a thaiföldi áradások óta.Eladói kedvezménnyel motivál a Microsoft Miközben a Nokia végre régebbi készülékein is elérhetővé tette a Belle verziót, az utódot fejlesztő Microsoft immár Európában is több ajánlattal kedvez a legtöbb készüléket eladó boltoknak, hogy fellendítsék a forgalmat.
| Hirdetés
|
Hozzászólások Bejelentkezéshez klikk ide (Regisztráció a fórum nyitóoldalán) |