Sam Raimi elárulta, hogy szeretné, ha kedvenc színésze újra elvállalna egy kisebb szerepet a negyedik Pókember mozifilmben.
Hirdetés
Az első részben Bruce Campbell egy pankrátor-bemondót alakított, aki végül is elnevezte szuperhősünket Pókembernek. A másodikban "negatív" szerep jutott neki, hiszen ő volt az a jegyszedő, aki nem engedte be Parkert Mary Jane színházi előadására. A harmadikban viszont "vezekelt" bűneiért és hozzájárult a két szerelmes házasságához.
Sam Raimi egy interjúban elárulta, hogy nagyon szeretné, ha kedvence a Pókember 4-ben is elvállalna egy hasonlóan apró szerepet. Azt még nem tudja, hogy pontosan mi lenne az, de biztosan emlékezetes lesz. Raimi azt is elárulta, hogy számára Campbell a megtestesült humor és imád dolgozni a fickóval.
Van most egy új horror paródiája, amiben saját magát alakítja és egy kisváros fiataljai kérik fel, hogy ő a nagy horrormészáros mentse meg a környéket a gonosztól. Jóság :)