Webtartalmak nyomtatása egyszerűbben
2008. március 25. 09:35, kedd - Forrás: SG.hu
A HP új eszközt ad a felhasználók kezébe a webes információk szerkesztésére, nyomtatására, tárolására és újrahasznosítására.

Hirdetés

A HP minden új nyomtatójának dobozában megtalálható és a cég weboldaláról ingyen letölthető szoftverrel könnyű kiválasztani, elkülöníteni és későbbi használatra elmenteni a weboldal kívánt részeit - kivágva a felesleges reklámokat, képeket és szövegeket. Korábban az információ elmentéséhez vagy ki kellett jelölni az egész oldalt (sokszor nyomát vesztve az eredetileg keresett adatoknak), vagy a szöveget egy másik programba (mondjuk Wordbe) kellett átmásolniuk.

A szoftverrel kivághatjuk a kívánt információt, kijelölhetük a weboldal bármely részét, és azonnal kinyomtathatjuk vagy elmenthetjük a kijelölést. Ez könyvjelzőtárként is működik, azaz a kivágásra kétszer rákattintva rögtön az eredeti webhely megfelelő részére kerülünk. Vagy ha kreatívan szeretnénk hasznosítani a kivágásokat, teljesen új, önállóan szerkeszthető, menthető és nyomtatható dokumentumot is létrehozhatunk belőlük. A kész dokumentumot az egyszerűség kedvéért akár PDF-formátumban is hozzácsatolhatjuk a barátainknak, kollégáinknak küldött e-mailhez.
Kapcsolódó linkek
Megosztás
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
 

Rövidhírek, sajtóközlemények
King Arthur II - The Role-playing Wargame Kiadó: Paradox Interactive Fejlesztő: Neocore Games Honlap Rendszerkövetelmények: Minimum: Dual Core E2180 2,0 GHz-es processzor, 1,5 GB RAM, GeForce 8800 GTS vagy Radeon HD 3850 X2 grafikus kártya, 16 GB szabad hely a merevlemezen Ajánlott: Core 2 Quad Q6600 2,4 GHz-es processzor, 2 GB RAM, GeForce GTX 460 SE vagy Radeon HD 5830 grafikus kártya, 16 GB szabad hely a merevlemezen Hasonló játékok: King Arthur, King Arthur: The Druids, King Arthur: The Saxons, Total War-sorozat Kategória: stratégia A játékosok közül bizonyára nagyon sokan emlékeznek még 2009 zimankós novemberére, amikor a magyar játékfejlesztés történelemkönyvébe egy újabb fontos fejezetet írt a hazai Neocore Games csapata.Harmadára csökkentették a Sigma SD1 árátA Sigma gyártástechnológiai változtatásokra hivatkozva radikálisan átalakította csúcskategóriás készüléke, az SD1-es árazását.LG Optimus Vu és Miracle, új Nokia Egyszerre három új okostelefonról futott be hír a napokban, bár ezek közül csak kettőről tudjuk, hogy nagyjából mire is számíthatunk.Félmillió állás az appfejlesztésben Csak a tengerentúlon majdnem félmillió új állást köszönhetnek az okostelefonra és tábla PC-re fejlesztett appok megjelenésének és immár széleskörű alkalmazásának, bár ez a terület gyorsan változik.Élet Julian Assange árnyékábanJacob Appelbaum pontosan tudja, hogy milyen az, ha valakit megfigyelnek.
Hirdetés



Hozzászólások
A témához csak regisztrált és bejelentkezett látogatók szólhatnak hozzá!
Bejelentkezéshez klikk ide
(Regisztráció a fórum nyitóoldalán)
Nem érkezett még hozzászólás