A Transformers a Second Life-ban
2007. június 19. 16:49, kedd - Forrás: SG.hu
A Transformers gyorsan közelgő, de már régóta várt világpremierjét megelőző promóciós kampány részeként a Paramount Pictures International különleges internetes élményt kínál a Second Life nevű programban és közösségi oldalon.

Hirdetés

A "Sector 7" nevű egyedülálló 3D-s élménypark részeként a film rendezője, Michael Bay és Lorenzo di Bonaventura producer, valamint több szereplő is részt vesz azon az online sajtókonferencián, amelyre a világsajtó meghívott képviselőit és a Transformers rajongótábor tagjait várják. Az eseményre nem csupán a mintegy 7 milliónyi Second Life közösség hivatalos, hanem élőben nézhető lesz a neten video-stream formátumban.

Az élménycsomag további részeként a Second Life lakói közelről is megismerhetik a filmben is szereplő 7-es Szektor virtuális változatát, és ingyen megszerezhetik a Transformers első hivatalos avatar-sorozatát, valamint hozzáférhetnek a legújabb promóciós anyagokhoz, illetve ingyenes avatar kiegészítőkhöz és mindenféle egyéb virtuális Transformers ajándéktárgyhoz.
Megosztás
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
 

Rövidhírek, sajtóközlemények
Hirdetés



Hozzászólások
A témához csak regisztrált és bejelentkezett látogatók szólhatnak hozzá!
Bejelentkezéshez klikk ide
(Regisztráció a fórum nyitóoldalán)
2007. jún. 20. 18:05 | válasz | #7
ok, ha már 1 valakit érdekel akkor már megérte a híresztelés. (amúgy a többiek szemszögébôl beszéltem, akiket mondjuk nem)

"mit alkotnak az emberek, ha teljesen szabadok lehetnek"
én virtuális világ nélkül is tejlesen szabadon alkotok :), sôt ha így közelítjük meg a dolgot a való világban egy kicsit több lehetôségünk van, mint 1 adott játékmotorban, az adottságaival 1ütt, legyen szó akár rajzolásról, 2d 3d grafikáról, zeneírásról, vagy akármilyen "kreatív" munkáról. (itt ugye eleve jobb a grafika, jobb minôségûek a hangok, sokkal több a plugin és a kelléktár, itt az internet stb stb stb :)
2007. jún. 20. 11:45 | válasz | #6
az említettek JÁTÉKOK, MMORPG-k, az SL meg egy virtuális világ. menj be, és nézd meg, hogy mit alkotnak az emberek, ha teljesen szabadok lehetnek.

(az SG-n egyébként szinte semmi nincs az SL-ről, pedig milliónyi történés van/lenne.)
akyyy  
2007. jún. 20. 09:43 | galéria | válasz | #5
hol lehet nézni majd?
2007. jún. 19. 20:51 | válasz | #4
Csak 1 question a stábhoz, miért kell tényleg minden second life os happeninget (hetente akár, vagy gyakrabban) elénkdobni? A legvalószínûbb a logikám szerint, hogy a hírszerkesztô aktív SL játékos, de gondoljon bele a helyzetbe: az összes többi MMO-ban is folyamatosan történnek a dolgok, zajlik az élet, mindég újdonságokat, versenyeked, kiegészítôket, különleges dolgokat jelentenek be, legyen az WoW, SilkRoad, GuildWars, vagy akármelyik másik MMO. Gyakorlatilag ez is a céljuk, hogy egy folyamatosan változó, "élô" világot testesítsenek meg, ez által (is) folyamatosan tartják az emberekbe az érdeklôdést. DE, ezek a dolgok csak azokat az embereket érintik akik TAGJAI a community-nek, ôk viszont biztos lehetsz benne, hogy naponta akár többször is felnéznek a játék fôoldalára a hírek miatt is, vagy elsôkézbôl, játék alatt infóban megkapják a moderátoroktól. Másokat, a "kívülállókat" viszont teljesen hidegen hagy. Javítsatok ki, ha nem így éreztek, az is lehet, hogy teljesen más okból teszitek, ez természetesen csak saját gondolatmenet.
2007. jún. 19. 20:28 | válasz | #3
Az eseményRE, legalábbis feltételezem. Úgy még értelme is van.
2007. jún. 19. 20:27 | galéria | válasz | #2
nem kell letoltened a jatekot mert elobe nezheted mediaplayeren...
tomo  
2007. jún. 19. 19:50 | válasz | #1
"Az eseményt nem csupán a mintegy 7 milliónyi Second Life közösség hivatalos, hanem élőben nézhető lesz a neten video-stream formátumban."

???