Kiszel Tünde megállította a Hősöket
2007. március 13. 15:18, kedd
Ahogyan az várható volt, a meglehetősen nagy bulvárkoncentrátumú talkshow csütörtökön visszafogta a TV2 Hőseinek lendületét.

A vasárnap remek eredményekkel bemutatott, agyonreklámozott Hősöknek csütörtökön kellett helytállniuk (a premier után a sorozat csü­tör­tö­kön­ként lesz látható) az évek óta a topon lévő bul­vár talk­show, a Fábry Show-val szemben - és ez nem sikerült. A nép­szerű humo­rista bejá­ratott beszél­getős mű­sora már évek óta az RTL Klub egyik leg­biz­tosabb fejős­tehe­né­nek számít, a nézők pedig ezt figyelmükkel honorálják, nem egyszer 50%-os közönségarányhoz segítve "Sándort".

Csütörtökön a Fábry Show készítői is érezhették, hogy gond lehet, mivel ideje­korán kiderült, hogy a TV2 új soro­zatát, a Hősöket veti be a Fábry Show ellen (más idő­pont nem lévén), így a pro­ducer a mos­tanában a bulvár­lapok cím­lapjain az eladásokat az egekbe vivő Hajdú Pétert és több tíz­milliós köve­teléseit hívta meg a mű­sorba, kiegé­szítve olyan Blikk és Színes Bulvár lap kedven­cekkel, mint Molnár "Való világ" "Nagy Ő" "Playboy" Anikó és Kiszel "Tuttifrutti" Tünde. A projekt sikert aratott, hiszen Fábryt a nézők 45%-a válasz­totta, míg a mindössze Hősöket 21%-uk, alig 950 ezren.

Egy dolog biztató, hogy a fiatalabb, mondhatni céltudatosabb korosztályban közel sem volt ekkora a showman fölénye.

Hirdetés

Kapcsolódó linkek
Szélesvásznú TV-k

Már 32 150 Ft-tól!

Házimozirendszerek

Már 19 900 Ft-tól!

részletek » részletek »
Megosztás
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
 

Rövidhírek, sajtóközlemények
Hirdetés



Hozzászólások
A témához csak regisztrált és bejelentkezett látogatók szólhatnak hozzá!
Bejelentkezéshez klikk ide
(Regisztráció a fórum nyitóoldalán)
winnie  
2007. márc. 17. 20:16 | válasz | #36
mind a kettő sinálja az összessel - naná. érdekes is lenne, ha nem tennék. pr 101.
Atisz  
2007. márc. 17. 19:24 | galéria | válasz | #35
Háát pont nem. Az rtl-klub az aki a saját noname műsorvezetőit nyomja mindenhol. Tv2-nél is előfordul uez természetesen, de az a poén hogy az rtl-klub az összessel ezt csinálja...
Cat  
2007. márc. 17. 13:37 | galéria | válasz | #34
egyik? mindkettő! Az RTL viszont sokkal profibban csinálja, a TV2 egy temető ilyen szempontból.
Atisz  
2007. márc. 15. 09:39 | galéria | válasz | #33
Nos igen. Ha belegondolunk abba hogy az egyik nagy kereskedelmi tv már a kezdetek óta a saját műsorvezetőit és valóság showja beli szereplőket nyomatja éjjel-nappal, akkor azt hiszem ez érthető...
2007. márc. 15. 08:48 | válasz | #32
De ha abba gondolok bele, hogy a tévében szereplő celebrityréteg bizonyos (leginkább külföldi) nőtagjaihoz hasonlítva egy rettenet.

És ilyenkor valahogy az is eszembe jut, hogy ez az ország még egy "normális" tv-celebrity rétegeget sem tudott kiizzadni magából - kicsit gáz, de ez van. Ezért nem nézek tévét.
2007. márc. 15. 06:06 | válasz | #31
Valaha az erotikus Tutti-Frutti showban szerepelt,a Sat1 müsorán lehetett látni anno.
Ronny  
2007. márc. 15. 02:30 | galéria | válasz | #30
azért ha belegondoltok nincs is olkyan rossz teste a korához képest.
Atisz  
2007. márc. 14. 22:14 | galéria | válasz | #29
Jól látod...amolyan "Benedek bácsi a nagyszínpadon" kategória...
Atisz  
2007. márc. 14. 22:13 | galéria | válasz | #28
Mondom hogy szépségkirálynő volt, fiatalon...
2007. márc. 14. 20:42 | válasz | #27
A legkevésbé sem.
De amúgy tudom, hogy többesszám, de a szó így jobban hangzik :) (übermensch <-> untermensch)

De azért a lényeget megértetted szerintem.
lee56  
2007. márc. 14. 19:45 | válasz | #26
"untermensch-ekkel"? sprechen sie deutsch, herr modern23? :)
2007. márc. 14. 16:50 | válasz | #25
Ilyenkor jön be az az érdekes faktor, hogy a "normális emberek" nem értik, hogy miért ilyen untermensch-ekkel van tele a magyar média, de ha adásba megy valamelyik, akkor megnézik, hogy "röhögjenek" rajta, ergo sikeressé teszik a műsort/delikvenst.

Még egy farkába harapó kígyó is sírva fakad, annyira körbemegy a hülyeség.
szacsi  
2007. márc. 14. 14:12 | galéria | válasz | #24
hát igen, valakinek az a szórakozás, hogy tündét nézi és röhög rajta, nekem viszont van jobb dolgom is ... :|
2007. márc. 14. 13:48 | válasz | #23
Szerintem félreértelmezed a sikerét. ;-)
Normális ember ha meglátja röhög rajta, azon amit mond, énekel (!) és ezért kíváncsi rá újra és újra ;-) Ő ezt az érdeklődést veszi (ki tudja miért?) sikernek. Persze lehet, hogy téves az értékelésem ;-)
Tetsuo  
2007. márc. 14. 12:26 | válasz | #22
Fábrykat honnan lehet leszedni??
2007. márc. 14. 09:11 | válasz | #21
Médiajelenség? Madárilyesztő bazzzz. ;) Hogy egyem azt a kretén kis ábrázatát ;)
2007. márc. 14. 07:55 | válasz | #20
Na ez az, ezt én is szeretném tudni. Mert az oké hogy "médiajelenség" de mi az amiatt azzá vált?
winnie  
2007. márc. 14. 01:32 | válasz | #19
avman: milyen alapon? a nézettségnek nem hiszünk, ez egy dolog. de attól még simán nézhették 2,6 millióan is, sőt.

(ha a kiválasztott háztartások több mint fele úgy döntött, hogy nem érdekli őket a 3. érsz, akkor az is lehet, hogy a 75%-a húzott el a sunyiba, ami ha feltesszük hogy a premiernél is felfele torzított a hasszám, akkor a fábrít még többen is láthatták)
avman  
2007. márc. 14. 00:48 | válasz | #18
kizártnak tartom, h több mint 2 millió ember nézte volna a fábryt.
Atisz  
2007. márc. 13. 23:57 | galéria | válasz | #17
Kiszel Tünde egyébként "médiajelenség" (saját állítása szerint). Valamint szépségkirálynő is...vót valamikor (szemöldök ide vagy oda).
Atisz  
2007. márc. 13. 23:55 | galéria | válasz | #16
inró=intró (ezért nem leszek member :p)
Atisz  
2007. márc. 13. 23:53 | galéria | válasz | #15
Aki okos volt az megnézte az elején Fábry aktuálpolitikával fűszerezett inróját (véleményem szerint a műsor egyik fénypontja), majd gyorsan átkapcsolt a Hősök-re (mivel a dizájn-center már nagyon elfáradt és a Szőke-Badár duó is altató kategória). A Hősök végéről visszakapcsolva még pont el lehetett kapni Dundika "végét"
Ennyi.
neoG  
2007. márc. 13. 23:24 | válasz | #14
erre én is kiváncsi vagyok!mit csinált?honnan jött, és mivel táplálkozik?
én csak arra emléxem hogy eccer csak lett...
2007. márc. 13. 22:03 | válasz | #13
Lécci valaki mondja meg nekem h melyik isten verése ez a Kiszel?!ki ő? mi ő?
winnie  
2007. márc. 13. 21:30 | válasz | #12
"engem csak ez az utolsó, számszaki adat zavar. merugye fejtegettem már mennyire értelmetlen egy 1000 főt sem meghaladó rendszer"

szerintem meg örüljünk, mert valszeg jóval többen nézték a fábryt, cs a nézettség a tv2-nek csalt.
djukel  
2007. márc. 13. 21:06 | válasz | #11
Mert a Hősök aztán egy Victor Hugo regény.
avman  
2007. márc. 13. 21:02 | válasz | #10
bocsánat, az ezer a háztartásokra vonatkozik az agb rendszerében. ár megint rosszul emlékeztem vmire.
avman  
2007. márc. 13. 20:57 | válasz | #9
A projekt sikert aratott, hiszen Fábryt a nézők 45%-a választotta, míg a mindössze Hősöket 21%-uk, alig 950 ezren.
engem csak ez az utolsó, számszaki adat zavar. merugye fejtegettem már mennyire értelmetlen egy 1000 főt sem meghaladó rendszer és ennek az ötszörösén végzett közvéleménykutatások után maximum irányadónak nevezhető adatokból egy mindezt egy megtippelt számú, országos nézőközönségre vetíteni, megtippelt arányban illetve korosztályi eloszlásban.
2007. márc. 13. 20:46 | válasz | #8
Hát igen, Kiszel Tündére van igény. Éljen az intellektuális magyar társadalom!
2007. márc. 13. 19:39 | válasz | #7
Na, erre a témára visszanézek még, érdekel az a hozzászólás, ahol leírják, honnan tölthető... :))))))
Tetsuo  
2007. márc. 13. 19:37 | válasz | #6
Honnan? A vendégek engem sem érdekelnek.. :)
mikike  
2007. márc. 13. 16:53 | galéria | válasz | #5
Fábry az jó.
Honnan tölthető?
GVG  
2007. márc. 13. 16:27 | galéria | válasz | #4
hát ha a 3/4-ed részük nem volt ott 3szor, akkor egyszer sem :P
2007. márc. 13. 16:11 | válasz | #3
én meg már hónapok óta úgy töltöm le a fábrikat, mivel csak pár részlet érdekel belőle, a meghívottak nem
GVG  
2007. márc. 13. 15:55 | galéria | válasz | #2
a zárójelesmondat a nagybetűshöz tartozik, nem vagyok hülye
GVG  
2007. márc. 13. 15:55 | galéria | válasz | #1
SZERINTEM ROHADTUL NEM KISZEL TÜNDE MIATT LETT TÖBB A NÉZETTSÉG, MIVEL A FÁBRY-SHOWT EDDIG IS SOKAN NÉZTÉK!!<--én el is kapcsoltam miután jól kirögötem, szánalom (köztük én is, heroest meg szedem...nem az én stílusom az 1 hét/1 rész)