Jó vétel a merevlemezes plazma TV
2006. július 20. 15:38, csütörtök - Forrás: SG.hu
A világ egyik vezető digitális TV gyártójának 42PC1RR készülékét "Legjobb vétel" elismerésben részesítette júliusi számában az egyik legnagyobb német IT folyóirat, a Video Magazine.

Hirdetés

A magazin szakértői kíméletlen tesztnek vetették alá a modellt, mely végül ’Nagyon jó’ kategóriájú minősítést kapott a hang és képminőségéért, illetve a felhasználóbarát funkcióiért. Az LG DVR Plazma TV-jét manapság csak "Jisung Park TV"-nek nevezik hazájában, mióta maga a világhírű koreai focista reklámozta a készüléket. Németországban a nemzeti labdarúgó-válogatott közreműködésével népszerűsítette TV-jét az LG a különböző médiumokban. Így talán érthető miért is hívják ott a DVR Plazma TV-t "Klinsmann TV"-nek.

Az LG 42 inches, beépített DVR-rel ellátott Plazma TV-je egy beállítható funkciójának köszönhetően automatikusan elkezdi rögzíteni a TV-adást, amikor a készüléket bekapcsoljuk. Ez annyit jelent, hogy a műsor megállítható és visszapörgethető, hogy visszakeressük azt a jelenetet, amelyet éppen nem láttunk, úgy, hogy a későbbiekben egyetlen pillanatról sem maradunk le, hisz a felvétel folytatódik. Sőt, a 80 GB-os merevlemezre rögzíthetjük is kedvenc műsorainkat, akár 40 órán át normál minőségben (vagy 20 órányit kiváló minőségben). A TV távirányítójának segítségével pedig bármely kívánt funkciót beállíthatjuk a normál tévézéstől a különböző féle felvételi variációkig.


Az LG Plazma TV-inek piaci részesedése a tavalyi 8%-ról 15%-ra emelkedett idén áprilisra, és a DVR Plazma TV hihetetlen németországi népszerűségének köszönhetően ez a szám várhatóan emelkedni fog. A 42 inches DVR Plazma TV májusi, németországi bemutatása óta az LG Spanyolországban, Olaszországban, Hollandiában és több nyugat-európai országban piacra dobta a készüléket és a főbb elárusítóhelyeken mindenhol kapható. A német nyelvű Video Magazine folyóirat a 42 inches Plazma TV-n kívül 6 különböző márkájú 37 inches LCD TV-t is tesztelt, melyek közül az LG 37LCD2R készülékét választotta tesztgyőztes terméknek.
Kapcsolódó linkek
Laptopok

Már 49 900 Ft-tól!

E-book olvasók

Már 17 043 Ft-tól!

Tablet PC-k

Már 23 140 Ft-tól!

LCD monitorok

Már 19 800 Ft-tól!

részletek » részletek » részletek » részletek »
Megosztás
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
 

Rövidhírek, sajtóközlemények
Hirdetés



Hozzászólások
A témához csak regisztrált és bejelentkezett látogatók szólhatnak hozzá!
Bejelentkezéshez klikk ide
(Regisztráció a fórum nyitóoldalán)
2006. júl. 24. 09:09 | válasz | #2
Ez csak fizetett reklám, semmi más. Ha veszel egy plazmát + asztali írót (és nem is a legolcsóbbat), olcsóbban jössz ki, és még a funkcionalitás is nagyobb.
Tetsuo  
2006. júl. 22. 01:41 | válasz | #1
A TV-t lehet kis betűvel is írni. A Plazma TV-t meg pláne.
Jó tudom, h az LG-modell neve az, de ilyen sűrűn említeni egy nevet, az túlzás.
(Oké, keresek 1 másik topikot. :)