![]() |
| |
| Főoldal | IT/Tech | Tudomány | Játék | Mobil | Digicam | Film | Letöltés | Tárhely |
Szolgáltatások További cikkek Kiemelt cikkek |
Budapesti IT központot nyitott a Citibank
2006. június 20. 17:33, kedd - Forrás: MTI
A Citibank International Plc., a Citigroup tagja magyarországi fióktelepén elindította egy globális IT szolgáltatóközpont üzemeltetését, amely számítástechnikai szolgáltatásokat nyújt más, világszerte működő Citigroup tagvállalatok részére.
A Citibank International Plc. magyarországi IT szolgáltatóközpontja a első szakembereket 2005 októberében alkalmazta, és jelenleg már több mint 80 fővel üzemel. A távoli helyszínről is elvégezhető számítástechnikai tevékenységek folyamatos térnyerésének köszönhetően ez a szám 2007 végére akár 150-200 főre is növekedhet. Bukovszki Attila, a Citibank International Plc. magyarországi fióktelepének vezetője a közlemény szerint elmondta: "Büszkék vagyunk arra, hogy India, Szingapúr, Mexikó, Lengyelország és Spanyolország mellett hazánkban is létrehozott egy globális IT szolgáltatóközpontot a Citigroup. Magyarország vonzó piac a globális szolgáltatóközpontok számára, hiszen az egyre fejlettebb infrastruktúra és rugalmas törvényi környezet mellett magas munkamorálú, biztos idegennyelv-tudással bíró, kiváló szakemberekkel rendelkezünk." Kapcsolódó cikkek
Kapcsolódó linkek
![]() VIA: itt az 50 dolláros minipécé Érdekes megoldással próbálkozik a jelenleg inkább helyét kereső gyártó, amely árában még az évekig oly sokat tárgyalt százdolláros laptopot is leveri, ám belső összetétele miatt komoly kétségeket támaszt jövőjét illetően.A táblagépek terén a Samsung megelőzte az AmazontAz idei esztendő első negyedévében a dél-koreai társaság sikeresen megelőzte az amerikai riválisát a tábla PC piacon és feljött a második helyre.
| Hirdetés
Cikkek Hírek |
Hozzászólások Bejelentkezéshez klikk ide (Regisztráció a fórum nyitóoldalán) Nem érkezett még hozzászólás |