Pedofil hálózatot számoltak fel Lengyelországban
2006. május 23. 15:57, kedd - Forrás: MTI
Nagy internetes pedofil hálózatot számoltak föl Lengyelországban, tíz embert előállítottak, és rengeteg pornográf képet elkoboztak - jelentette be kedden a varsói rendőrség.

Hirdetés

További letartóztatások várhatóak az ügyben, de nem csak Lengyelországban, mert a hálózat adatait az Interpol közvetítésével elküldték hetven másik állam hatóságainak is. A lengyel rendőrség lefoglalt mintegy ötven merevlemezt, amelyeken 300 ezer kép és 3 ezer pornográf film volt.

A bűnözők internetes fórumot működtettek a pornográf képek cseréjére, valamint egy virtuális videotékát. A belépés feltétele a saját "gyűjtemény" megnyitása volt. A letartóztatottak 20-50 év közötti férfiak, akik Lengyelország különböző városaiban élnek. Büntetésük nyolc évig terjedő börtön lehet.
Laptopok

Már 49 900 Ft-tól!

E-book olvasók

Már 17 043 Ft-tól!

Tablet PC-k

Már 23 140 Ft-tól!

LCD monitorok

Már 19 800 Ft-tól!

részletek » részletek » részletek » részletek »
Megosztás
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
 

Rövidhírek, sajtóközlemények
Hirdetés



Hozzászólások
A témához csak regisztrált és bejelentkezett látogatók szólhatnak hozzá!
Bejelentkezéshez klikk ide
(Regisztráció a fórum nyitóoldalán)
szombi  
2006. máj. 24. 19:00 | válasz | #1
Az internet nyelve az angol, így a legtöbb pedofil oldalé is.
Mégis csak a lengyeleket és a németeket buktatják le, valószínűleg félnek egy nagy fogás nemzetközi következményeitől.
Vagy esetleg lefizetik a hatóságokat a lapok üzemeltetői.