SDSL 3G akció a TVnet-től
2006. május 23. 12:38, kedd - Forrás: SG.hu
Nagy sávszélességű, kedvezményes SDSL 3G internetszolgáltatást kínál a TVnet - 2-2 Mbit/sec és 4-4 Mbit/sec sebességgel - üzleti előfizetők számára.

Hirdetés

A TVnet elsősorban azon kis- és középvállalkozásokat kívánja megcélozni, amelyek számára fontos az azonos adatátviteli sebesség. Az akció keretében a TVnet egy modemmel is megajándékozza az előfizetőket. A cég a szimmetrikus internetszolgáltatástól 5-10%-os ügyfélszám növekedést vár. A szolgáltatást a cég saját hálózatán belül nyújtja ügyfelei számára. Különbsége - és egyben előnye - az ADSL-lel szemben, hogy míg az ADSL-nél a sávszélesség az előfizető irányába nagyobb, az SDSL-nél a kapcsolat szimmetrikus, vagyis azonos adatátviteli sebesség biztosított letöltési és feltöltési irányban egyaránt.

A TVnet SDSL 3G szolgáltatása a bérelt vonalú internetszolgáltatáshoz hasonló, hiszen szimmetrikus adatforgalmat tesz lehetővé (jelen akcióban mindkét irányban 2-2 Mbit/sec és 4-4 Mbit/sec sebességben), kizárólag réz érpár alapú telefonvonalon, teljes hurokátengedéssel. Az ADSL-lel (vagyis az aszimmetrikus digitális előfizetői vonallal) ellentétben az SDSL-lel kedvezőbb szolgáltatáshoz juthatnak azok, akik munkájuk során fel- és letöltési irányban egyaránt jelentős adatcserét bonyolítanak.

"Az SDSL technológia elsősorban azoknak nyújt megoldást, akiknél kiemelt szempont a feltöltési sebesség, és költséghatékonyan akarják megvalósítani az adatátvitelt. Az SDSL internetszolgáltatásban így főként azok a kis és közepes vállalkozások érdekeltek, amelyek nagy mennyiségű vállalati adatot forgalmaznak (pl. videokonferenciát tartanak), és érzékenyek a kiadásokra" - fogalmazott ifj. Lengyel Tibor, a TVnet Kft. ügyvezető igazgatója.

A TVnet SDSL 3G internetszolgáltatának havi alapdíja lakossági előfizetők esetén bruttó 10 500 forint, üzleti előfizetőknél nettó 38 000 forint. A cég a jelenlegi, hasonló kapacitású bérelt vonali összeköttetések havidíjának töredékéért, több mint 50%-kal kedvezőbb áron teszi elérhetővé SDSL szolgáltatását - mind a lakossági, mind az üzleti szegmens számára. A június 1-től kezdődő, és két hónapon át tartó SDSL 3G akció keretében a vállalat egy 120 ezer forint értékű, Allied Telesyn modemmel is megajándékozza az előfizetőket (1 éves hűségnyilatkozat esetén 2-2 Mbit/sec és 4-4 Mbit/sec).
Kapcsolódó linkek
Laptopok

Már 49 900 Ft-tól!

E-book olvasók

Már 17 043 Ft-tól!

Tablet PC-k

Már 23 140 Ft-tól!

LCD monitorok

Már 19 800 Ft-tól!

részletek » részletek » részletek » részletek »
Megosztás
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
 

Rövidhírek, sajtóközlemények
Hirdetés



Hozzászólások
A témához csak regisztrált és bejelentkezett látogatók szólhatnak hozzá!
Bejelentkezéshez klikk ide
(Regisztráció a fórum nyitóoldalán)
norti  
2006. máj. 23. 18:51 | válasz | #3
azzal viszont nagyon vigyázni kell nehogy elhiggyük, hogy az ADSL3G esetén nincs telefondíj! ugyanis azzal hogy a matáv szerződést kötött a tvnettel, hogy átengedi a hurkot a tvnet részére szolgáltatás céljából, még mindig megvan az a kikötés, hogy ez csak akkor érvényes, ha van a matáv területén érvényes telefonvonal a megrendelő tulajdonában. magyarul fasza árukapcsolás, csak nem egy cégen belül, hanem 2 cégen keresztül...

mindenesetre a sebesség/ár arány itt a legjobb, csak ugye a feltöltést nem nagyon reklámozzák...
shabba  
2006. máj. 23. 18:07 | válasz | #2
Február elseje óta ott van a weboldalukon. Anno amikor elindtak a saját infrastruktúrás "3G" fantázia nevű szolgáltatásukkal akkor ez az üzleti kínálatot is promózták nem csak a lakossági ADSL-t.
2006. máj. 23. 17:22 | válasz | #1
Hiszem ha látom (mert a honlapjukon még nem találtam ilyet)

10500-ért csak 512/512 van.