 Hozzászólások A témához csak regisztrált és bejelentkezett látogatók szólhatnak hozzá!Bejelentkezéshez klikk ide
(Regisztráció a fórum nyitóoldalán)
""Na itt kezdődik az innováció: magyar holotévé"
Ismerek egy srácot, aki dolgozott rajta. Azt mondja, hogy igazából semmire se lehet használni, és az egész projekt célja csupán annyi, hogy a Széchenyi terv keretében jól lenyúlják az államot."
Valószínűleg többek között már azért nem dolgozik ott mert ezt mondta, vagy azért mondja mert már nem dolgozik ott. Gondolom;)
Én meg ismerek egy embert aki a Visztula projekten dolgozott és ugyan ezt mondta, hogy "igazából semmire se lehet használni, és az egész projekt célja csupán annyi, hogy a júzerektől jól lenyúlják a pénzt.;)
PS3 ID: NEXUS0001 Aevum est crudus, sed non satis.
CS.N.T.K.K! & A.M.É! A hétfő bűn!
Avagy: "Az ördög a részletekben van elásva!";)))
|
"Lehet begyepesedett windows user lettem az idők folyamán de leinte nekem is csicsás meg hipiszupi desgines windowsom volt. Ma már, egér szabvany a legótvarabb, leggyorsabb. Háttér nincs, képernyőkímélő sem, legjobb teljesítményre belőle egyedül a clear type és a betutípusok simitása megy. Így megy normálisan s ami fő gyorsan, meg stabilan nekem ez sokat jelent."
Szar géped lehet, ha csak így megy stabilan és gyorsan. Nekem csak az 5 éves, alsó kategóriás mobil gépen kell visszatennem az XP-t classic módba. Az 5-6 évvel ezelőtti asztali gépemen, ami most szerver, tökéletesen megy a fullos XP.
|
"Nekem nem lesz a csilivilli vasarlasra osztonzo tulajdnosag."
Pedig azt pont azoknak találták ki, akik csak ezt látják belőle. Ha fikázás helyett egy picit olavasnál is, akkor tudhatnád, hogy egy halom feljesztés lesz még benne az Aero-n kívül.
"Az op.rendszernek az a dolga, h a hetterben szepen-csendben-gyorsan tegye a dolgat."
Ez volt a DOS. Azóta már grafikus felhasználói felületünk is van, aminek a kezelése szintén az OS dolga.
|
"Egy baj van ezekkel a képekkel, mármint azon kívül hogy csúnyák, hogy nincs rajta a taskmanager .. akkor látszódna, hogy mennyire sok memóriát és procit eszik a szépség."
Tedd fel bétát, és nézd meg. Meg fogsz lepődni.
|
"Na itt kezdődik az innováció: magyar holotévé"
Ismerek egy srácot, aki dolgozott rajta. Azt mondja, hogy igazából semmire se lehet használni, és az egész projekt célja csupán annyi, hogy a Széchenyi terv keretében jól lenyúlják az államot.
|
"Nem értem miért kell erőltetni például ezt a felbontást. Nekem 17''-os monitorhoz az 1024*768 a kényelmes, többek között ezért nem fogok TFT moncsit se venni mert annak a natív felbontása ennyi."
17 colon még jó az 1024-es felbontás, de terjednek a 19-es TFT-k, amihez már kevés. Nekem meg 21-es TFT van 1600x1200-as felbontással, és nagyon jó, mert minden kényelmesen elfér rajta. 1024-en már nem tudnék dolgozni.
|
"most magyarázza el valaki nekem miért is olyan jó egy 3d-s asztal egy 2ds monitoron? szerintem csak felesleges bonyolítás és csak megnehezíti a munkát..."
A 3D ablak csak azt mutatja, hogy mire képes az Aero, nem kötelező használni. A lényeg, hogy a 2D képet is 3D-ben rendereli, mert a videokártyák 3D teljesítménye sok nagyságrenddel felülmúlja a 2D-set. Mellékhatáskét egy csomó effektet lehet gyakorlatilag ingyen megvalósítani.
|
"Én azt tartom nagy gáznak a Visztulával kapcsolatban, hogy a 3d-je natív DX, az OpenGL-t csak emulálja"
Csak ablakban emulál, teljes képernyőn nem, tehát a játékok futását nem igazán befolyásolja.
|
"1 kérdés: ki az a majom, akinek tényleg annyi esze van, hogy ilyen csicsás baromságokkal belassítja a gépét.."
Pl. az, akinek a gépét nem lassítja be, mert nem 5 éves procija van, hanem új. Egy közepes játékgépnek nem jelenthet gondot a grafika. Különösen, hogy az Aero lényege épp az, hogy nem a procit, hanem a videokártyát terheli.
"kíváncsi lennék, hogy pl. egy full grafikás vistán hogyan lehet többszáz megás képeket szerkeszteni"
Pont úgy, ahogy XP-n is. Ilyen munkához amúgy is minimum 2GB RAM ajánlott, ahhoz képest meg nem eszik sokkat a Vista.
|
hm. Most nézem a shotokat. Lenyúlták a superkaramba-t is?
|
Én csak azt mondom: mindenre van megoldás! Erre is lesz!
|
Azt mondja, hogy: "... többek között, hogy a számos trükköt, vizuális effektust tartalmazó ..."
Hehe, az a trükk, amikor aktiválás nélkül éred el ezeket a funkciókat!
CPU Tuning Toplista
http://cputuning.net
|
Csak végre jönne már ki....
|
Hm. Hozzátesze3m hallkan, hogy azért a 3D-s abléakkezezlő nem is olyan rossz. Ami azt illeti Én a KDE-hez metisse-t használok, és nagyon bejött. Valamivel tényleg kényelmesebben be tudod osztani a képernyőt, mint a 2D-vel.
De azt azért hozzáteszem, hogy ehhez kb: a vista+aero HW igényének a fele is elég. (sőt lehet kevesebb) A lényeg, létjogosultsága van, de az aero HW igénye egy vicc.
|
Hmm...:P
Nem tömeges windows szidás van mert aki beszol írjon jobbat:D, tul sok ember van sok igénnyel és lehetelen tökéleteset alkotni.
De csatlakozva az előtem lévőkhöz őszintén remélem hogy legy egy gomb mint az xpben(kicsit eldugva az egyszerű user elől) amivel minden ki lehet kapcsolni és rá olyan szoftver amivel meg a többit(start menubül a dokumnetumok, kedvencek... törlése példának okáért).
Lehet begyepesedett windows user lettem az idők folyamán de leinte nekem is csicsás meg hipiszupi desgines windowsom volt. Ma már, egér szabvany a legótvarabb, leggyorsabb. Háttér nincs, képernyőkímélő sem, legjobb teljesítményre belőle egyedül a clear type és a betutípusok simitása megy. Így megy normálisan s ami fő gyorsan, meg stabilan nekem ez sokat jelent. Vistára csak akkor megyek át ha lesz benne win98 theme, fullra visszahuzhatok mindent, nekem csak az alap stabil motor kell belőle!:)
Byez
|
Hát, a Kororaa tök jól néz ki, az XGL elég okos lesz, de még azt sem fogom jó sokáig használni. Akkor mit kezdjen az ember az Aero megjelenítésével?
"No boom today. Boom tomorrow. There's always a boom tomorrow. What? Look, somebody's got to have some damn perspective around here. Boom, sooner or later. BOOM!" -- Lt. Cmd. Ivanova
|
megy a jo kis windows fikázás :) Mivan szabad nap volt gdf en ? :) a sok pingvines jégkocka :)
|
Igy van, ezen filoztam en is. Ezek utan is ugyanugy hasznalom a wordot, az excelt, a passzianszot, a mozillat es neha lovok valamelyik FPS-sel egy atomstabil es jo XP-s rendszeren. Nekem most is a klasszikus nezet van (98 style) + legjobb telj. setting, pedig eleg bika a gepem.
Nekem nem lesz a csilivilli vasarlasra osztonzo tulajdnosag. Ugyan mi ujat adhatna nekem, ami erdekelne? Szebb beepitett cd iro progi? Haha. A 3rd party progik rendszerint jobbak. Az op.rendszernek az a dolga, h a hetterben szepen-csendben-gyorsan tegye a dolgat.
Na, johetnek a commentek, h ha rajtad allna, meg mindig barlangban laknank. :))
|
Koztudatban kell maradni, csepegtetik az infokat vistarol mar lassan egy eve, olyan ez, mint a s.t.a.l.k.e.r. vagy a DNF. :D
Amugy jo lesz ez. En is atallok majd ra........ ugy 2009-ben. :))
|
Kösz az infót, nagyon tanulságos volt, meg én is kicsit utána néztem.
Szal revidiálom a nézeteimet!;) Úgy tűnik az M$ télleg berakja a GL-t Visztulába.
PS3 ID: NEXUS0001 Aevum est crudus, sed non satis.
CS.N.T.K.K! & A.M.É! A hétfő bűn!
Avagy: "Az ördög a részletekben van elásva!";)))
|
Mancika a titkárnő majd újra felfedezheti a Solitair e rejtélyeit, és ki tudja, talán a 3D környezet annyira inspiráló lesz hogy megtanul sakkozni Kasparov szinten két Wordpad szesszió között.
|
Es termeszetesen a Vistaban is lesz "win classic theme".
|
"Egy OS-nek nem az a dolga hogy 3D-s legyen, meg 500csillió színben alfa csatornákon fade-elve csillogjon villogjon, hanem hogy minél kisebb erőforrást felhasználva segítse a felhasználót a kívánt alkalmazások használatához."
Egy OS-nek nem ez a dolga, de - ma mar - jo ha biztositja azt, ha a felhasznalonak erre van igenye, akkor hasznalhassa. Ha Vistat fogsz hasznalni, es van ra igenyed(es geped), hogy a futtatott alkalmazasaidat 3D-ben lasd, akkor megteheted. Ha neked nem kell, vagy nincs ra eroforrasod, akkor nyugodt szivvel kilehet kapcsolni.
|
Hát ha ez elszállt, agyoncsicsázott képernyővédő, akkor mi az XGL?
|
"Azok, akik nem a Windows eredeti másolatát birtokolják, nem használhatják majd az Aero motort"
Ennek örülök:) Megnyugodtam hogy lesz normális GUI is nem ez az elnagyzott erőforrászabáló videojáték, amit Aero-nak neveznek...:) Most őszintén mit látunk a fenti képeken? Egy operációs rendszer kezelőfelületét, ami arra szolgál hogy háttérplatformot adjon az alkalmazások kezelesére vagy egy elszállt, agyoncsicsázott képernyővédőt?:)
Komolyan nem értem. Egy OS-nek nem az a dolga hogy 3D-s legyen, meg 500csillió színben alfa csatornákon fade-elve csillogjon villogjon, hanem hogy minél kisebb erőforrást felhasználva segítse a felhasználót a kívánt alkalmazások használatához.
(Mac OSX, Gnome, KDE (már a KDE is túllő néha a célon, de legalább jól konfigolható), ill a win classic theme-je)
[ www.merlinw.org ]
Gigabyte P67A-UD3-B3 | Core i5-2500K@3,9Ghz | 8GB KINGSTON HyperX 1600MHz | Gigabyte HD6950 OC/1GB | FSP Everest 500W |
X-Fi ExtremeGamer | SAMSUNG S24A350H
|
Mindkettőre.
PS3 ID: NEXUS0001 Aevum est crudus, sed non satis.
CS.N.T.K.K! & A.M.É! A hétfő bűn!
Avagy: "Az ördög a részletekben van elásva!";)))
|
Érdekes kérdés, hogy mi lesz a jövő. Az biztos, hogy egy scene minden egyes képpontját, pláne, ha valami szabadtéri dologról van szó, nem lehet letárolni.
Na de hát ugye nem véletlenül vannak a 3d objektek. Csak annyit kell tenni, hogy a vidkarit be kell integrálni a tv-be.
TVújság a jövőből: "20.30 Barátok között; 100005984672412. rész. Quake64 motorral (OpenGL11 szükséges)! Küldje be SMS-be mit dugott Rezső a szekrény mőgé?" ;)))
PS3 ID: NEXUS0001 Aevum est crudus, sed non satis.
CS.N.T.K.K! & A.M.É! A hétfő bűn!
Avagy: "Az ördög a részletekben van elásva!";)))
|
És valami hívatalosabb forrásod is van?
PS3 ID: NEXUS0001 Aevum est crudus, sed non satis.
CS.N.T.K.K! & A.M.É! A hétfő bűn!
Avagy: "Az ördög a részletekben van elásva!";)))
|
"Én a TinyVistát várom már;)
Az XP felment egy 233MMX-es penyóra, 64 MB RAM-mal és még műxik is!;)))"
"Minimum system requirements are documented in the preliminary WinSAT Reference: X86-compatible CPU with SSE extensions, 256 megabytes of memory, and 1024 x 768 capable graphics. Native Vista drivers or legacy XP drivers can be used."
(http://en.wikipedia.org/wiki/Windows_Vista)
|
Hát igen... És egy ilyen filmhez tényleg holodisk fog kelleni :D Meg optoproci :) Viszont ez jól többszálusítható folyamat, úgyhogy még esélye is lehet. Minden proci számolhat egy látószöget, persze ha azt akarjuk, hogy mai részletességet kapjunk, akkor azért még egy "picit" lejjebb kell nyomni a mostani csúcskártyák méretét és fogyasztását. Bár végülis csak két szög kell: az a kettő, ahonnan nézed. Ha azt elő tudja állítani, bőven elég.
"We choose to go to the moon in this decade and do the other things, not because they are easy, but because they are hard" - John F. Kennedy
|
"Én azt tartom nagy gáznak a Visztulával kapcsolatban, hogy a 3d-je natív DX, az OpenGL-t csak emulálja, és ez a multiplatformos gámáknak nagy .
Köszönjük M$, hogy újjabb pofont adtál az egész PC-s játék iparnak, úgy is olyan "jól" van mostanában."
Ugy latszik nem eleg egyszer leirni nektek. 1.) FullScreen-ben NEM emulal OGL-t. 2.) A legujabb hirek szerint a driver irok irhatnak ogl drivert a desktop kornyezet ala is(kikenyszeritettek a MS-bol). (http://www.gamedev.net/community/forums/showfaq.asp?forum_id=25#q13)
|
Bocsesz, de szerintem ez tök nyilvánvaló.
Monnyuk ha csak egy szemed van, akkor télleg nem sok újjat ad. De szerencsére az emberek 90%-ának azért többé kevésbé megvan mindkettő.))), ebben az esetben viszont mélységérzetet ad, növeli a jelenlét érzetet.
Azért a kamerát mozgatva vették fel, mert 2D monitoron elég "nehézkes" máshogy a 3Dt érzékeltetni. ;)
Pl. Hallgass meg valamit monoban, aztán sztereobán, aztán 5+1 csatornán. Szerintem azért van "némi" különbség és ez nem csak tömegpszichózis.
PS3 ID: NEXUS0001 Aevum est crudus, sed non satis.
CS.N.T.K.K! & A.M.É! A hétfő bűn!
Avagy: "Az ördög a részletekben van elásva!";)))
|
Dolgoznának ki tényleg egy jó védelmi rendszert, amit nem tudnak megtörni (bár úgyis megfognak, megtörhetetlen védelem nincs), egyből nem lenne annyira elterjedt a vista :)
The EULA sounds like it was written by a team of lawyers who want to tell me what I can't do.
The GPL sounds like it was written by a human being, who wants me to know what I can do.
|
lehet, hogy szegényes a fantáziám de ez a technológia a hagyományos tévézésnél mennyi pluszt nyújt? Jó oké, látom inne-onnan a szereplőket, és? Tévénézés közben általában egy helyben ülök a seggemen és nem sétálgatok, de tegyük fel hogy mászkálok, akkor sem a szereplők seggére vagyok kiváncsi hanem arra amit a rendező meg akar mutatni, szal nem vágom a témát.
|
Tökéletes megoldás. Még jó, hogy a számítógép alkatrészeit nem kell külön-külön online regisztrálni. De azért még a Linux is hoz majd meglepiket. Nem hiába jobb a Linux.
|
Televan kékhalálal, ha jól tudom :)
PC-nek leáldozott. Errefelé.
XBOX LIVE Gamertag: Laszlo25
|
Használj Windowblind-ot! Azzal már most is ugyanilyenre lehet alakítani a WinXp felületét. Van átlátszóság is benne meg minden szar ami kell. :)))
Az élet egy elég szar játék de kurva jó a grafikája.
|
Bár ne lenne az!
De én még olyan rencerben nőttem fel, ahol mindenki ugyan azt a szart ette mindenből és ha nemteccet a dolog akkor kuss volt (jobbik esetben). Engem csak az ehhez hasonló dolgok zavarnak egy kicsinyt, ahogy látod ha megnézed a más hírekhez való hozzászólásaimat.
PS3 ID: NEXUS0001 Aevum est crudus, sed non satis.
CS.N.T.K.K! & A.M.É! A hétfő bűn!
Avagy: "Az ördög a részletekben van elásva!";)))
|
Nexus neked életcélod a MS elleni lázadás? 
|
Egy baj van ezekkel a képekkel, mármint azon kívül hogy csúnyák, hogy nincs rajta a taskmanager .. akkor látszódna, hogy mennyire sok memóriát és procit eszik a szépség.. :D
Mivel az XP-t még jó pár évig támogatni fogja az M$, ezért teljesen jól elleszünk vele.. lesz SP3 is.
Majd Vista-t feltesszük, mikor ahhoz kijön az SP2 :]
Ha csak nem lesz gyorsabb a jelenlegi gépemen, mint az XP ..
hátö .. az előző aláírásom sokkal jobb volt :]
|
Hát igen, az M$ egy laza csuklómozdulattal a piaci fölénnyel való visszaélés tipikus esetét prezentálta, egy nyílt szabvány helyett a sajátját erölteti, amikor a piac 90%-a a kezében van.
Kisebb részesedésnél ez totál bukás, ilyen nagynál viszont csak újabb pereket jelent.;( Mindenki rábasz, csak az ügyvédek tömik a zsebüket.
PS3 ID: NEXUS0001 Aevum est crudus, sed non satis.
CS.N.T.K.K! & A.M.É! A hétfő bűn!
Avagy: "Az ördög a részletekben van elásva!";)))
|
Ezzel azt akarják elérni, hogy a pc-s játékok nagy része directx-es legyen, és ezért csak vindózon, vagy ikszbokszon lehessen futtatni, vagy forditva is igaz lesz az igzbokzos játékoknál pc-re átírásánál. De remélem ezzel azt érik el, hogy a pc-s fejlesztők szépen maradnak/áttérnek opengl-re, és linuxra írják a gémeket, mert ott ugye megmarad a normális opengl, és nem csak a ms sz@rságaira lehet programot írni, hanem bármi másra.
Vain ei kuulu terroristien käsiin! CS. N. T. K. K.!
SG az a hely ahol sunyi módon csöndben törölgetik a hozzászólásokat, indok nélkül. ;)
|
Na itt kezdődik az innováció: magyar holotévé
"A kijelző ugyanis minden további nélkül képes térben megjeleníteni a 3D Studio, a CAD-alkalmazások képét, tehát minden olyan grafikát, amelyik tartalmazza az összes oldalra vonatkozó információt.
Ilyenek az OpenGL-szoftverek is, így nem lehetetlen, hogy a közeljövőben a Quake III karakterei is megjelennek térben. Ehhez csak az alapszoftverre van szükségünk, a készülék saját szoftvere segítségével már megoldja az információk térbeli megjelenítését."
BG barátunknak köszönhetően, lehet hogy előbb fognak az emberkék PS3-on ilyennel bűvészkedni, mint PC-n.
PS3 ID: NEXUS0001 Aevum est crudus, sed non satis.
CS.N.T.K.K! & A.M.É! A hétfő bűn!
Avagy: "Az ördög a részletekben van elásva!";)))
|
"és azt is megtudhattuk, hogy a lassan általánossá váló 1280x1024-es felbontáshoz legalább 64 MB grafikus memóriára lesz szükségünk. "
Nem értem miért kell erőltetni például ezt a felbontást. Nekem 17''-os monitorhoz az 1024*768 a kényelmes, többek között ezért nem fogok TFT moncsit se venni mert annak a natív felbontása ennyi. Meg a weboldalak nagy része is 1024-re van optimalizálva...
R.I.P Steve Jobs - Sent from my Samsung Galaxy S
android.blog.hu
|
Most az Oblivionra lennék ráizgulva. Itt hever eredetiben, nekem meg nincs hdd-m :\ Amúgy WolfET-znék linux alatt is ha felférne :) 4gigán lavírozok :)
Teppik Amon, Dzsel-völgy, Piramisok
|
Az hétszentség, hogy én nem fogok váltani.. mégha dual-magos AMD procim lenne, 4 giga rendszermemória kíséretében, akkor sem. Szerintem nincs is rá szükség.. filmet nézni, zenét hallgatni, és dolgozni is ugyanúgy (ha nem jobban) lehet XP-n, vagy Win2000-en is, ezeken úgyse tudnak annyira újat mutatni, hogy érdemes legyen váltani...kb. ugyanaz a helyzet, mint a Photoshop esetében... aki tudja használni, annak a 6-os verzió (szinte) mindenre elég, mert ugyanazt meg lehet vele csinálni, mint a CS2-vel. :S
|
Loller. Csukják csak magukra a hülye ablakaikat. 2 hónapja kényszerből kizárólag linuxon élek. Csak a játékok hiányoznak. Idáig is csak a gém miatt volt windózom.
Teppik Amon, Dzsel-völgy, Piramisok
|
ez a kemény büntetés akkor lenne durva ha pont a butított dolgok maradnának ki a Vistábol kalózmásolat esetén.... hiszen olcsóbb windowst venni mint egy fullos gépet....
"lököttek ezek a M$osok"
Abit P5K, Q6600, 4X1GB RAM, Gigabyte 6870, WD Caviar 640GB HDD, PS2 :)
|
most magyarázza el valaki nekem miért is olyan jó egy 3d-s asztal egy 2ds monitoron? szerintem csak felesleges bonyolítás és csak megnehezíti a munkát...
'Cause I'm the fucking king of the world
Get on your knees
|
Én azt tartom nagy gáznak a Visztulával kapcsolatban, hogy a 3d-je natív DX, az OpenGL-t csak emulálja, és ez a multiplatformos gámáknak nagy .
Köszönjük M$, hogy újjabb pofont adtál az egész PC-s játék iparnak, úgy is olyan "jól" van mostanában.
PS3 ID: NEXUS0001 Aevum est crudus, sed non satis.
CS.N.T.K.K! & A.M.É! A hétfő bűn!
Avagy: "Az ördög a részletekben van elásva!";)))
|
helyes ha erre a xarra át kell térni directx 10 vagy hasonló miatt az lesz az elsö amit beállitok :)
http://nagc.atw.hu Mindenféle adapterek és egyéb kiegészitök
|
Vista-ban is van klasszikus nézet... 3d nélkül
|
Pl. én akarom úgy használni :) Szerintem elég szép lett/lesz a 3ds felület (lagalábbis a béta változat alapján). Még azt sem tartom kizártnak, hogy nem lesz olyan nagy gépigénye mint azt sokan hiszik (persze ezt is csak a mostani bétából szűrtem le).
|
ez a 3ds ablakok nagyon gaz, ki az aki igy akarja hasznalni? Mellesleg szarul is nez ki.
Viszont a 2ds reszek nagyon szepek. Ezzel a felulettel megbaratkoznek, ha nem lenne memoria zabalo, igy madarad win98 felulet xp alatt.
bútor és egyéb objektum lakatos, illetve maxscript challenger.
donorok privátban jelentkezzenek. köszönöm.
http://losbellos.3dmax.hu
|
A Februárban megjelent Vista bétához is van már törés (mert azt is aktiválni kell). Szal remélem nem fog gondot jelenteni a fullos "törése" sem :).
|
Ja+ szerintem a jobb hacker csapatoknak az lesz az első, hogy kijön a vista, és megpróbálják feltörni, vagyis keygent gyártani vagy még kiadás előtt oda nyomják az MS orra alá, hogy nesztek! :-D Bízok is bennük! :-D
Szar játék az élet de qwa jó a grafikja!
|
"Eredeti Windows, Valódi Előny" ...hm...Ez most lehet hogy nagyképűen fog hazgzani, de nem annak szánom. Tudok olyan programról, ami tud szériaszámot generálni akármennyit, és természetesen ki lehet választani, melyik wint mondjuk profot vagy simát szeretnék meg okosítani. Le van írva az eljárás, hogy hol van tárolva a szériaszám a registríbe és hogy lehet kicserélni. Utána már csak online kell regelni a saját egyedi kódszámot, és az MS szervere ezt be is veszi... Szal Vistára is ki fognak találni valamit abban biztos vagyok. megjegyezném, én nem élek ezekkel az ezközökkel, de ilyen is létezik.
Szar játék az élet de qwa jó a grafikja!
|
Érdekes... "Átlagos Windows XP-m" van, mégis tudom használni a IE7-et... Milyen érdekes :)
PC-nek leáldozott. Errefelé.
XBOX LIVE Gamertag: Laszlo25
|
Rossz hír 
|
Őszintén szólva ennek kifejezetten örülök, így legalább a kalózverzió használatával megspórolom azt az 5 perc szenvedést is, amíg normális, nem-erőforrászabáló, használható kinézetűre redukálom az oprendszer grafikáját! 1 kérdés: ki az a majom, akinek tényleg annyi esze van, hogy ilyen csicsás baromságokkal belassítja a gépét..kíváncsi lennék, hogy pl. egy full grafikás vistán hogyan lehet többszáz megás képeket szerkeszteni, vagy ne adj isten valami olyat csinálni, ami kihajtja a procit és a memóriát is rendesen igénybe veszi. Mert én pl. fullra, azaz 100%-ra kihasználom a teljes rendelkezésemre álló a memóriamennyiséget, és a proci is szinte végig 100%-on megy.
|
Nekem rémlik valami kb. 5 évvel ezelőttröl, amikor még holmi Xp-t emlegettek, hogy azt aztán lehetetlen feltörni és láss csodát... Az ilyen nagy híreszteléseket "osszátok el kettővel."
|
amikor megtanulod, hogy 1 kérdőjellel is lehet kérdezni
Metallica. Csakis. Amig ki nem halnak.
Easyrider öcsém, easyrider!
|
mikor fog megjelenni?????????
|
Amit sokan akarnak, az előbb utóbb meglessz!;)))
Pl a piramisok ugye.
PS3 ID: NEXUS0001 Aevum est crudus, sed non satis.
CS.N.T.K.K! & A.M.É! A hétfő bűn!
Avagy: "Az ördög a részletekben van elásva!";)))
|
szerintem sokan nem fognak váltani . Figyuzzátok meg , nem fogják ezt olyan könnyedén feltörni ...soknak nem lessz vista-ja ez biztos.
|
gyááá geci most milesz velünk nem lesz 3D-s kékhalál..
|
erre csak az tudom mondani az újdonságokat nem csak kitalálni kell, hanem el is kell tudni adni!! heheheh
Most mondhatnám azt a Linux a Windows-tól lopta az "ablakos rendszerű oprendszert", a Win meg a Mac-től... de egyik se igaz...
|
Ezt már szeretem micsoda optimizmus!!! Csak nehogy csalódjatok!!
Tedd rá a kezed a forró tűzhelyre egy percre és egy órának tűnik. Legyél együtt egy csinos lánnyal egy óráig és egy percnek tűnik majd. Na ez a relativitás.
Albert Einstein
|
Nem nem srácok erre lesz egy honap után egy progi amibe lesz 32 kis pipa és mindegyikkel megtör vmit a progi nekünk csak annyit kell nyomni h. PATCH IT :D
|
Azért durva, így screenshotok alapján, hogy ezekkel a "gadget"-ekkel mennyire nyúlják a Konfabulatort... már a Windows is olyan mint a Firefox - minden újdonságot rég el lehet érni más programokkal/kiegészítésekkel....
|
Úristen nem fog menni az aero motor áááá milesz velem :DDDD 3d-s asztal nélkül nem lehet oprendszert használni :DD jajj ha lemaradok a fölösleges csicsákról, és 1 giga ram helyett csak 512 megát foglal a win akkor milesz? :D Bele se merek gondolni ezekbe a szörnyűségekbe :)
Vain ei kuulu terroristien käsiin! CS. N. T. K. K.!
SG az a hely ahol sunyi módon csöndben törölgetik a hozzászólásokat, indok nélkül. ;)
|
Én a TinyVistát várom már;)
Az XP felment egy 233MMX-es penyóra, 64 MB RAM-mal és még műxik is!;)))
PS3 ID: NEXUS0001 Aevum est crudus, sed non satis.
CS.N.T.K.K! & A.M.É! A hétfő bűn!
Avagy: "Az ördög a részletekben van elásva!";)))
|
Loooooool!!! Itt inkább az a kérdés hogy elég lesz-e egy hét feltörni az egészet, vagy lehet hogy lesz kettő is.. de az a legrosszabb eset
|
még a végén az lessz h 6részletbe kell megvenni
|
Az hogy külön aktiválás kell a Vista egyes funkcióihoz - például az Aero motorhoz. Tehát nem csak egy, hanem több...
|
|