![]() |
| |
| Főoldal | IT/Tech | Tudomány | Játék | Mobil | Digicam | Film | Letöltés | Tárhely |
Szolgáltatások További cikkek Kiemelt cikkek |
A Trend Micro bővül a leggyorsabban
2005. október 26. 15:33, szerda - Forrás: SG.hu
Az IDC legfrissebb jelentése szerint a biztonságos tartalomkezelésben élen járó vállalat globális növekedése meghaladja legnagyobb versenytársai együttes növekedésének mértékét.
Az IDC kutatásai szerint 2004-ben a biztonságos tartalomkezelés piaca 28 százalékkal növekedett. Ugyanezen idő alatt a Trend Micro 35,7 %-os növekedést ért el - ami nem csak a piaci átlag feletti érték, de meghaladja két legnagyobb versenytársa együttes növekedésének mértékét is. A jelentésben az IDC kiemelte a Trend Micro spam- és tartalomszűrő megoldásokat is magában foglaló, üzenetkezelési biztonságból származó bevételét, amely 45,3%-kal növekedett 2004-ben. "A Trend Micro biztos pozíciót tölt be a biztonságos tartalomkezelés piacán" - mondta Brian Burke, az IDC kutatási vezetője. "A kémprogramok, az adathalászat és a spamek készítőit egyre inkább a pénzszerzés motiválja. A siker érdekében a Trend Micro gyorsan alkalmazkodott a biztonsági fenyegetések fejlődéséhez és válaszolt a piac kihívásaira. A Trend Micro korábbi eredményeit és folyamatos fejlődését figyelembe véve reméljük, hogy a vállalat a jövőben is olyan innovatív megoldásokat biztosít majd ügyfeleinek, amelyek fejlettebb védelmet nyújtanak a kiszámíthatatlan fenyegetések ellen." "Örömmel tölt el minket, hogy egy ilyen tekintélyes elemző cég, mint az IDC kiemelte a Trend Micro sikerét jelentésében" - mondta Eva Chen, a Trend Micro vezérigazgatója. "A Trend Micro ügyfelei igényeinek megfelelően a jövőben is folytatja iparág vezető termékeinek és szolgáltatásinak fejlesztését. Célunk, hogy megfeleljünk ügyfeleink elvárásainak, megelőzzük az egyre jobban elterjedő fenyegetéseket, és továbbra is gyorsan alkalmazkodjunk az iparág és a technológia fejlődéséhez." Kapcsolódó cikkek
Kapcsolódó linkek
![]() VIA: itt az 50 dolláros minipécé Érdekes megoldással próbálkozik a jelenleg inkább helyét kereső gyártó, amely árában még az évekig oly sokat tárgyalt százdolláros laptopot is leveri, ám belső összetétele miatt komoly kétségeket támaszt jövőjét illetően.A táblagépek terén a Samsung megelőzte az AmazontAz idei esztendő első negyedévében a dél-koreai társaság sikeresen megelőzte az amerikai riválisát a tábla PC piacon és feljött a második helyre.A közösségi hálózatok felgyorsítják az információáramlástAz már korábban is ismert volt, hogy a közösségi honlapok a többi hálózatnál hatékonyabban képesek szétosztani az információkat, matematikailag azonban először sikerült ezt bizonyítani.Nehezen őrizhető meg a kulturális örökségünkA jelenlegi európai szerzői jog jelentős mértékben megnehezíti a különböző művek hosszú távú archiválását, éppen ezért lehetővé kellene tenni a könyvtárak számára az internetes tartalmak automatikus lementését, viszont korlátozni kellene a kópiák felhasználását - ezt sürgeti Eric Steinhauer, a Hageni Távegyetem könyvtárosa.
| Hirdetés
Cikkek Hírek |
Hozzászólások Bejelentkezéshez klikk ide (Regisztráció a fórum nyitóoldalán) Nem érkezett még hozzászólás |