 Hozzászólások A témához csak regisztrált és bejelentkezett látogatók szólhatnak hozzá!Bejelentkezéshez klikk ide
(Regisztráció a fórum nyitóoldalán)
na, ne má'! azért annyira nem vészes a helyzet! :-)
Nem az a fontos, hogy honnan jössz, hanem hogy mit iszol.
|
Azt figyelitek a képen, hogy Pekka Ala-Pietilä mennyire tart a főnöktől? :)
Ha már kivan a faszod az idióta szignókkal csinálj te is egyet.
|
Miért nem tudják itt gyártani az S60-as S80 és S90-es telókat? Grrr...
|
Ne ezen látszik hogy igazam volt, hogy kitörölték az előző hozzászólásomat. . (nehogy Cat bácsi megsértődjön) Pedig semmi csúnyabeszéd nem volt benne, egy épkézláb észrevétel volt, ennyi.
Sg.hu, Globalgame.hu a legjobbak…
|
Blamazs neha gondolkozzal is mielott nekiugrasz mas torkának :) Szal: ha ott a hozzászólásod, hogy 'ez a kép nem ott készült', ők lecserélik, az UJ kép pedig már jó, akkor a te hozzászólásod nem állja meg a helyét, cat szavaival élve 'hülyeségeket irsz' , hiszen az a kép már OTT készült. Érted? Agyas.
|
Cat: elarulod miert irnek hulyeseget. biztos nagyon jok az ertesuleseid az itt gyartott telefonokrol is. bocs hogy meg mertem szolalni,de lehetett igazsagtartalma a dolognak ha reagalt ra az sg szerkesztosege, fikazas nelkul is. latod ok ebben kulonboznek toled. az itt gyartott keszulekek a kovetkezok: 6230,rovidesen 6230i, 6610i,2300,2650,3100,3200,3310,3510i,5140 jelenleg ezek futnak. de rovidesen indul a 6020-as is.
|
Kaptatok 80 rugót amiért kiraktátok a Gyurcsi fejét?:)
|
Ezeket: http://www.nokia.hu/id58710.html http://www.nokia.hu/id58033.html http://www.nokia.hu/id47665.html http://www.nokia.hu/id32954.html
|
ha meg nem törlik ki, akkor mindenki rajtad röhög hogy nyilvánvaló hülyeséget irsz
Arguing over the Internet is like being in the Special Olympics. Even if you win, you.re retarded.
|
ez dicseretes az sg oldalatol. reggel beirtam ide,hogy a kep ami itt volt nem a komaromi gyarban keszult, delutanra kijavitottak. igaz az a hozzaszolasom eltunt a forumbol, de legalabb most valos dolgok vannak fent.
|
Van benne valami Bill Gates szerű.
|
O de orulok, h mar itt is az o fizimiskaja vigyorog vissza....
|
Azt lehet tudni, hogy pontosan milyen telókat gyártanak itt?
|
Meg kúúl a bongyor-vörös haja!
"I cannot stand him. He's a liar," Sarkozy told Obama. The US president responded by saying: "You're fed up with him? I have to deal with him every day."
|
Milyen rendes srác ez a Gyurcsány :)
|
Ki ez a szép arcú a képen? :)
http://index.hu/tech/hardver/szg050128/
...itt nem kedvez a földrajzi fekvés.
Sg.hu, Globalgame.hu a legjobbak…
|
Maj' szétlopják ezt is mint az Audit
Éhes makkal az ember disznókat álmodik...
|
gyurcsány kapott tőlem egy pontot! ..a legelsőt a kormányával együtt eddig :)
http://www.lohere.net - a MagyarChan
|
|