Eladta online magazinját a Microsoft
2004. december 22. 16:52, szerda
Az online újság korábbi tulajdonosa, a Microsoft szerint a Slate-nek hatmillió olvasója van és képes arra, hogy eltartsa magát, bár azt a redmondi szoftveróriás is elismerte, hogy a lap közel sem mindig volt nyereséges.

Hirdetés

A ComScore Media Metrix internetes kimutatásokat készítő cég adatai szerint a Slate-nek 4,8 millió állandó látogatója van, míg a The Washington Post weboldalát 4,5 millióan szokták rendszeresen felkeresni. A felhasználók többsége az MSN-hálózatból ruccan át híreket olvasni, és ez minden bizonnyal a jövőben is így lesz, hiszen az MSN és az online magazin közötti együttműködés továbbra is megmarad. Bár a Slate a jövőben is - a tulajdonosváltástól függetlenül - önálló magazin lesz, ám a The Washington Post tervei között szerepel, hogy minden eddiginél szorosabban együttműködjön egymással a két online média.



További részleteket a megállapodásról egyik fél sem kívánt elárulni, ám Jacob Weisberg, a Slate felelős kiadója megjegyezte, hogy igen szép összegért cseréltek gazdát. Nem változik a szerkesztői gárda sem, és a Slate továbbra is a szerkesztőség washingtoni és a New York-i irodáiban készül. A redmondi irodát azonban hamarosan mindenképpen bezárják.

A The Washington Post és a Microsoft közötti együttműködés évekkel ezelőttre nyúlik vissza. A tekintélyes amerikai újság online szerkesztősége már éve óta kapcsolatban állt az MSNBC.com-mal, és a The Washington Post riporterei többször is szerepeltek az MSNBC műsoraiban. Ráadásul Melinda Gates, Bill Gates felesége majd' egy éve tagja a The Washington Post felügyelőbizottságának is.

A Slate internetes magazin szinte már ereklyének számít a világháló történetében, a legrégibb online újságok egyike. A magazint még 1996-ban alapította Michael Kinsley újságíró a Microsoft anyagi támogatásával. Kinsley időközben, 2002-ben elhagyta a lapot, és jelenleg a Los Angeles Times rovatvezetőjeként dolgozik.
Kapcsolódó linkek
Megosztás
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
 

IT/Tech, Hardver
Tudomány, Mobil, Film, Játék
King Arthur II - The Role-playing Wargame Kiadó: Paradox Interactive Fejlesztő: Neocore Games Honlap Rendszerkövetelmények: Minimum: Dual Core E2180 2,0 GHz-es processzor, 1,5 GB RAM, GeForce 8800 GTS vagy Radeon HD 3850 X2 grafikus kártya, 16 GB szabad hely a merevlemezen Ajánlott: Core 2 Quad Q6600 2,4 GHz-es processzor, 2 GB RAM, GeForce GTX 460 SE vagy Radeon HD 5830 grafikus kártya, 16 GB szabad hely a merevlemezen Hasonló játékok: King Arthur, King Arthur: The Druids, King Arthur: The Saxons, Total War-sorozat Kategória: stratégia A játékosok közül bizonyára nagyon sokan emlékeznek még 2009 zimankós novemberére, amikor a magyar játékfejlesztés történelemkönyvébe egy újabb fontos fejezetet írt a hazai Neocore Games csapata.Harmadára csökkentették a Sigma SD1 árátA Sigma gyártástechnológiai változtatásokra hivatkozva radikálisan átalakította csúcskategóriás készüléke, az SD1-es árazását.LG Optimus Vu és Miracle, új Nokia Egyszerre három új okostelefonról futott be hír a napokban, bár ezek közül csak kettőről tudjuk, hogy nagyjából mire is számíthatunk.Félmillió állás az appfejlesztésben Csak a tengerentúlon majdnem félmillió új állást köszönhetnek az okostelefonra és tábla PC-re fejlesztett appok megjelenésének és immár széleskörű alkalmazásának, bár ez a terület gyorsan változik.Élet Julian Assange árnyékábanJacob Appelbaum pontosan tudja, hogy milyen az, ha valakit megfigyelnek.
Hirdetés



Hozzászólások
A témához csak regisztrált és bejelentkezett látogatók szólhatnak hozzá!
Bejelentkezéshez klikk ide
(Regisztráció a fórum nyitóoldalán)
2004. dec. 23. 13:19 | válasz | #4
Ez jó: az msnbc.msn.com weboldal megnyitása után rögtön le lett tiltva a windows által egy popup :) Az MS kitalálta az SP2-höz a popup tiltást, majd az msnbs továbbra is használ ilyeneket...
RpPRO  
2004. dec. 23. 08:54 | válasz | #3
Axon. :DDDDDDDDDD
FTeR   "Rest in Peace FTeR" 
2004. dec. 22. 17:54 | válasz | #2
ilyen is van, hogy az M$ nemcsak vesz, hanem el is ad már mindent látam
Axon  
2004. dec. 22. 17:25 | galéria | válasz | #1
Vajon van benne Linux rovat?
Esetleg meztelen lányok?