 Hozzászólások A témához csak regisztrált és bejelentkezett látogatók szólhatnak hozzá!Bejelentkezéshez klikk ide
(Regisztráció a fórum nyitóoldalán)
Olyan mind1 mit használsz, ez nem arról szól. Egyszerűen meggyőzik ZS-vel a RealNetworköt, aztán ennyi volt részükről. Azt hiszi bárki is, hogyha ki kell vennie a M$nek a WMP-t, akkor majd a Real agyonra keresi magát? Sztem mind2 fél jól járna a kiegyezéssel. Ami azt illeti, sztem az EUnak azért jól jönne ez a "kis" bevétel egy ocsmány cégtől ;]
"There is no respawn or load game in real life!"
|
RealPlayert soha! BSPlayert használok én is
|
Üdv mindenkinek!
Szerintem a BSplayer is klassz!!!
PS3 ID: zozoquartz
http://www.csekkold.hu - Blog'n Portal
|
nem is kell mega codec, fel lehet ezeket külön is rakni
|
Kinek a pap, kinek a paplan. A véleményemet FTeR megírta a 12-esben, én nem vagyok ennyire szókimondó.
Monca csak, véleltenül nem Macen nyomulsz?
Mi haszna a hatalomnak, ha nem gyakoroljátok?
Ha egy férfi nem mutat elég tiszteletet irántatok, akkor annyit se hagytok a rohadt kocsmájából, hogy gesztenyét pirítson rajta, értve?
GEŐŐ
|
Ez ebben a fo4rmában igaz, viszont Realnetworks-öt ez nem vígasztalja, tekintve hogy ők a saját playerüket szeretnék elterjeszteni, nem csak a formátumot. Btw engem aztán teljesen hidegen hagy hogy épp a video amit nézek milyen formátumban van, amíg: relative kicsi, jó minőség és az a lejátszó amit preferálok lejátsza, ez pedig jelen pillanatban a mediaplayer classic formájában ölt alakot(ofkoz qt és rm alternative packokkal).
Hunter Weapons are everywhere, just slap a +25agi on it
|
mellesleg, ha van egy kis esze RealNetworks-nek akkor nem enged a m$ csábításának .. mert lehet most kap egy kis zsebpénzt , amiből fedezi egy ideig a hiteleit , aztán meg lehúzza a rolót.
hátö .. az előző aláírásom sokkal jobb volt :]
|
akkor elárulok 1 titkot : van Real Alternative is meg QuickTime Alternative is .. mind a kettő a már jól ismert wmp 6.4-et használja codeck-el .. ezért néhány nagyobb codecpackkal is lehet nézni RM-et meg mov-ot , de sztem felesleges a mega pack csak emiatt..
hátö .. az előző aláírásom sokkal jobb volt :]
|
A QT az egyik legjobb (ha nem a legjobb) tömörítési algritmust használja, tehát meglehetősen kicsi méretben képes jó minőség előállítására. Azomban ez nem változtat azon, hogy maga a QTplayer mekkora 1 undorító fosrakás. RealPlayer meg 1 gányolmány. Én madia player classicot használok, viszont ennek meg semmi köze az M$-hez. Max annyi, hogy az alapértelmezett kezelőfelülete 98%-ban a "klasszikusnak" mondható mplayer2 kezelőfelületét idézi. MPClassicban még nem sikerült olyan extrém dolgot kitalálnom, amire ne lett volna beépített megoldás. Codec-ek párosításával meg semmi sem lehet akadály. PL. képes .mov (QT) fájlok lejátszására. Ami ügye :D nem feltétlenül legális, mivel QT fentartja magának a kizárolagos terjesztési jogot. A legújabb verziók már .swf (flash) animációk teljes mértékű lejátszására is alkalmas (é.: a vezérlőfombok is működnek). Szal, mindenki használjon Media Player Classic-ot!!! Ne feledd, Google a barátod!
|
innen latszik, hogy fingod sincs a QT-rol... hehehe.
|
A rílpléjer meg... legalább annyira szeretem, mint a quicktime-ot.
Mi haszna a hatalomnak, ha nem gyakoroljátok?
Ha egy férfi nem mutat elég tiszteletet irántatok, akkor annyit se hagytok a rohadt kocsmájából, hogy gesztenyét pirítson rajta, értve?
GEŐŐ
|
A MS 6.4-es mediaplayere sikeredett a legjobbra , az utána következő verziók egyszerűen siralmasak.
Mi haszna a hatalomnak, ha nem gyakoroljátok?
Ha egy férfi nem mutat elég tiszteletet irántatok, akkor annyit se hagytok a rohadt kocsmájából, hogy gesztenyét pirítson rajta, értve?
GEŐŐ
|
MPlayer Classic!!! UGYVAN!!! ALAP
|
6. Mediaplayer Classic, vagy mplayer cygwinnel fordítva :)
Hunter Weapons are everywhere, just slap a +25agi on it
|
Mi is van??? Ja!.... 5-en... :-)
A fórumban oldalunk látogatói kapnak lehetőséget véleményük kifejezésére
Az itt megjelenő vélemények regisztrált tagjaink magánvéleménye
nem tükrözik az SG Hírmagazin szerkesztőségének álláspontját
|
a realplayer egesz ceget fel kene robbantani. Jot meg nem csinaltak soha...
|
Akkor már ketten vagyunk.
|
Kiváncsi vagyok ha a MS nem rakhatná bele a mediaplayert a vindózba ki használná helyette a RealPlayert. Én nem az tuti.
|
|