A Swatch és a Microsoft cégek Smart Swatch nevű terméke többek között abban különbözik a hagyományos karóráktól, hogy a redmondi szoftveróriás MSN Direct nevű, részben fizetős szolgáltatása is elérhető vele.
Hirdetés
A neves svájci óragyártó és a Microsoft közösen fejlesztett ki egy hétköznapinak közel sem nevezhető karórát. A most bemutatott Paparazzi-sorozat tagjai abban is különlegesek, hogy amint azt a Swatch és a Microsoft állítja: "Az órák tulajdonosa az első kézből tudhatja meg, hogy egy sztár vagy híresség éppen hol bukkan fel legközelebb." Egy Swatch Paparazzi készülékhez jár egy "Swatch meet a celebrity" nevű csomag is, amelynek a segítségével a karóra tulajdonosa egy híres személlyel való találkozót nyerhet. A lehetséges találkozók egyike lehet például Bill Gates-szel, a Microsoft társalapítójával is. Az eseményre 2005 januárjában a Consumer Electronic Show keretében kerülhet majd sor.
Nick Hayek, a Swatch vezérigazgatója, Mischa Barton modell és Bill Gates
A "Swatch meet"-en való részvételhez azonban nem feltétel egy Smart Swatch megvásárlása. A Paparazzi-óra viselőjét automatikusan ellátja különböző információkkal, így például a "Swatch City" közleményeivel, amelyekben hírek és tippek találhatók a szórakoztató-elektronika világából és az adott országok belföldi hírei, valamint regionális időjárás-jelentésekkel és -előrejelzésekkel, valamint a legfontosabb tőzsdei információkkal. Ezenkívül a karóra tulajdonosa tájékoztatást kap a Swatch news keretében a cég legújabb termékeiről, akcióiról, valamint a találka-sorsolás eredményeiről.
A Swatch Paparazzinak vízálló, újratölthető lítiumionos eleme van és két év garanciát vállal rá a svájci óragyártó. A karórából négy különböző színű változat kerül a boltokba. A felhasználóknak lehetőségük lesz személyre szabott termékeket is vásárolniuk, amelyekben például van horoszkóp is. Utóbbi szolgáltatás ára 40 dollár, míg az időpont-emlékeztető és az azonnali üzenetküldő funkciók további 60 dollárba kerülnek. Az óra ára 150 dollár és a tervek szerint eleinte csak az Egyesült Államokban lesz kapható.
"például van horoszkóp is. Utóbbi szolgáltatás ára 40 dollár, míg az időpont-emlékeztető és az azonnali üzenetküldő funkciók további 60 dollárba kerülnek."
Szuper!! Vegre dobhatom ki a telefonom! Minek is nekem, mikor az oramban is lehet emlekezteto, meg horoszkop!
Jaja, az intelligens kutyaszart tényleg kitalálhatnák már, mert akkor nem lépne bele az ember lépten-nyomon:) Vagy legyen inteligens kutyagumidetektoros cipő:D
Szerintem meg a csaj szeretné.. ha már nem managerekkel és ügynökségvezetőkkel kell lefeküdnie hanem a kib***gazdag géccel.
"I cannot stand him. He's a liar," Sarkozy told Obama. The US president responded by saying: "You're fed up with him? I have to deal with him every day."
Ritka szarul néznek ki ezek az órák. Egyébként is csak pár városban lehet kihasználni, és csak az usa-ban és Kanadában. Mellesleg mobilra már most is lehet már nálunk is sms-ben híreket, infokat kapni. Akkor meg mi a francnak egy ilyen ronda óra?